Koszyk:
...

Dwuwarstwowe, prefabrykowane etykiety zabezpieczające


Klika uniwersalnych typów naklejek holograficznych mamy zawsze na składzie w dużej ilości. Mogą być one używane w dowolnym miejscu jako plomby gwarancyjne. Dzięki temu, że nie można ich sfałszować oraz usunąć i umieścić na innym produkcie, hologramy mogą służyć również jako certyfikaty oryginalności. Brak możliwości przeklejenia jest zapewniony przez właściwości warstwy metalu, która przy próbie odklejenia oddzieli się od foli i zostanie na warstwie kleju. Ponowne przyklejenie wierzchniej warstwy nie jest możliwe, tak samo jak przeklejenie hologramu bez uszkodzeń w inne miejsce.Samoprzylepny zabezpieczający hologram idealny do potwierdzenia pochodzenia i oryginalności produktu. Brak firmowego logo zrekompensowany jest odpornością etykiety na próby przeklejenia na inny produkt a jednocześnie sprawia, że taka etykieta jest uniwersalnym elementem do zastosowania na wielu produktach, opakowaniach i dokumentach, niezależnie od logo firmy. Na obwodzie widnieje słowo „VOID” (nieważny) sześć powtórzeń, w środku „Oryginal”, w tle wzór z krzywych.

Rozmiary: średnica 25 mm


400010: Cena 5-100 szt.: 0.43 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
400010: Cena nad 100 szt.: 0.34 zł/szt. bez VAT


Ta etykieta jest zaprojektowana tak, aby wyróżniała produkty na których jest umieszczona wyraźniej niż etykiety o standardowych kształtach – hologramy okrągłe i prostokątne. Projekt graficzny odznacza się ząbkowanym obrzeżem i giloszowym tłem. Zawiera dwie warstwy tworzące, także ząbkowane, kontury. Bogate zdobienie cienkimi liniami na całej powierzchni sprawia, że holograficzne efekty są widoczne nawet przy słabym oświetleniu. Hologram posiada również najbardziej wyraźne, wręcz krzykliwe kolory. Wyróżnia się spośród wszystkich prefabrykowanych typów hologramów. Umożliwia on oznakowanie produktów w sposób, który będzie łatwo zauważalny.

Etykieta określa wielkość ograniczonego okręgu o średnicy 21 mm. Pierwsza warstwa holograficzna zawiera gilosz w centralnej części oraz dwanaście trójkątów na obrzeżu. Na drugiej warstwie umieszczone jest wyraz „GENUINE” (oryginalny), „secure” (bezpieczny) oraz „protection” (zabezpieczenie); dodatkowo „VOID” przy każdym z dwunastu trójkątów z pierwszej warstwy.


400011: Cena 5-100 szt.: 0.43 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
400011: Cena nad 100 szt.: 0.34 zł/szt. bez VAT
Kontakt
info@hologram-produkcja.pl
+420 603 357 606