Koszyk:
...

Dwuwarstwowe, numerowane, prefabrykowane etykiety zabezpieczające


Uniwersalne, samoprzylepne dwuwarstwowe hologramy opatrzone niepowtarzalnym numerem. Ewentualne próby podrobienia takiego hologramu są bardziej złożone, co zwiększa stopień zabezpieczenia takim rodzajem etykiet. Ten rodzaj elementów zabezpieczających mamy zawsze na składzie. Dzięki numerowaniu można nimi efektywnie zabezpieczyć ważne dokumenty. Niskim kosztem można otrzymać etykiety chroniące przed podrobieniem, które w wielu zastosowaniach dorównują hologramom wykonywanym na zamówienie.

Stylowa dwuwarstwowa naklejka holograficzna z motywem samochodu (Octavia 2), uniwersalnym napisem Parking i giloszowym wachlarzem wokół samochodu ukrywającym napisy Original w drugiej warstwie – widoczne pod innym kątem. W środku naklejki znajduje się okrągły znak „P” (parking). W tle widoczne są ze środka biegnące promienie, z których niektóre wychodzą poza krawędź cięcia naklejki. Naklejki holograficzne posiadają unikatową numerację, która już nigdy nie zostanie powtórzona. Serie numeryczne produkowane są z kolejno wzrastającymi liczbami, co daje gwarancję, że nikt inny nie będzie mógł kupić tego samego hologramu. Numeracja jest wypalana laserem. W miejscu numeracji brak warstwy metalicznej; naklejka w tym miejscu jest przezroczysta, uwidaczniając podłoże, do którego jest przyklejona.

Naklejka parkingowa posiada zniszczalną warstwę nośną – w razie próby zerwania odrywa się tylko przezroczysta warstwa ochronna, a hologram pozostaje przyklejony do podłoża. Z uwagi na brak folii ochronnej naklejka szybko się ściera i unieważnia.

Naklejki znajdą swoje zastosowanie w taniej produkcji zabezpieczonych kart parkingowych dla płatnych parkingów, dzielnicowych miejsc parkingowych lub stref parkingowych dla mieszkańców i abonentów. Dzięki naklejkom karty parkingowe są nie tylko chronione przeciw kopiowaniu, ale zyskują na oryginalności i wartości. Hologram na karty parkingowe wykorzystanie ma szczególnie w niskonakładowej produkcji zabezpieczonych kart parkingowych.

Hologramu nie można powielić; można wyprodukować tylko nowy hologram, co jest raczej skomplikowane i kosztowne, a na dodatek niewykonalne bez danych do druku. Dlatego zapewnia maksymalną możliwą ochronę. Zawsze wytwarzamy niepowtarzalne serie numeryczne, co oznacza, że każda liczba na hologramie jest unikatowa i nikt nie może mieć identycznego hologramu.

Naklejki holograficzne nadają się do laminacji.


 • Rozmiary: 20x20mm
 • Kolor: srebrny

 • 400393: Cena 1-99 szt.: 0.43 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400393: Cena 100-1000 szt.: 0.34 zł/szt. bez VAT
  400393: Cena nad 1000 szt.: 0.30 zł/szt. bez VAT
  Oryginalne okrągłe naklejki holograficzne z numeracją do taniej, niskonakładowej produkcji zabezpieczonych biletów, wejściówek lub opasek na rękę na gale i bale, koncerty, festiwale, potańcówki, komersy, wykłady i inne wyjątkowe imprezy. Naklejka jest dwuwarstwowym hologramem, w którym warstwy przechodzą wzajemnie przez siebie pod różnymi kątami padania światła. Wygląd jest uniwersalny i nadaje się do wykorzystania w każdej sytuacji

  Pierwsza warstwa jest ograniczona okręgiem i posiada napisy „original ticket” oraz dużą rycinę przedstawiającą bilet wstępu w samym środku, pod którym znajduje się powtarzalny, trójwymiarowy napis „original” sięgający prawie do okrągłej obwiedni. Druga warstwa posiada taki sam motyw okręgu co pierwsza warstwa, tylko w mniejszej skali i dodatkowo opisany napisami „secured”. W samym środku naklejki znajduje się najważniejszy element zabezpieczający – numeracja laserowa, która zapobiega podrobieniu biletu. Produkujemy unikatowe serie numeryczne, co oznacza, że można mieć stuprocentową pewność, że nigdy nie wyprodukujemy dwa razy tej samej liczby. Naklejki holograficzne wytwarzane są na zniszczalnej folii i nie można ich odkleić bez uszkodzenia.

  Takie same naklejki oferujemy również w większej wersji w rozmiarze o średnicy 20 mm.

  W razie zapotrzebowania na unikatowe hologramy na bilety można skorzystać z naszej oferty produkcji hologramów na zamówienie.


 • Rozmiary: średnica 13 mm
 • Kolor folii: srebrny

 • 400394: Cena 1-99 szt.: 0.34 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400394: Cena 100-1000 szt.: 0.24 zł/szt. bez VAT
  400394: Cena nad 1000 szt.: 0.16 zł/szt. bez VAT
  Oryginalne okrągłe naklejki holograficzne z numeracją do taniej, niskonakładowej produkcji zabezpieczonych biletów i wejściówek na gale i bale, koncerty, festiwale, potańcówki, komersy, wykłady i inne wyjątkowe imprezy.

  Naklejka jest dwuwarstwowym hologramem, w którym warstwy przechodzą wzajemnie przez siebie pod różnymi kątami padania światła. Wygląd jest uniwersalny i nadaje się do wykorzystania w każdej sytuacji.

  Pierwsza warstwa jest ograniczona okręgiem i posiada napisy „original ticket” oraz dużą rycinę przedstawiającą bilet wstępu w samym środku, pod którym znajduje się powtarzalny, trójwymiarowy napis „original” sięgający prawie do okrągłej obwiedni. Druga warstwa posiada taki sam motyw okręgu co pierwsza warstwa, tylko w mniejszej skali i dodatkowo opisany napisami „secured”. Cały okrąg jest zmniejszony i powtórzony 7 razy i wychodzi poza krawędź cięcia. W samym środku naklejki znajduje się najważniejszy element zabezpieczający – numeracja laserowa, która zapobiega podrobieniu biletu. Produkujemy unikatowe serie numeryczne, co oznacza, że można mieć stuprocentową pewność, że nigdy nie wyprodukujemy dwa razy tej samej liczby. Naklejki holograficzne wytwarzane są na zniszczalnej folii i nie można ich odkleić bez uszkodzenia.

  Takie same naklejki oferujemy również w mniejszej wersji w rozmiarze o średnicy 13 mm.

  W razie zapotrzebowania na unikatowe hologramy na bilety można skorzystać z naszej oferty produkcji hologramów na zamówienie.


 • Rozmiary: średnica 20 mm
 • Kolor folii: srebrny

 • 400395: Cena 1-99 szt.: 0.43 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400395: Cena 100-1000 szt.: 0.28 zł/szt. bez VAT
  400395: Cena nad 1000 szt.: 0.22 zł/szt. bez VAT
  Holograficzna etykieta o rozmiarach 70x22mm z zaokrąglonymi rogami zawiera klika metod zabezpieczenia: dwie warstwy holograficzne, numerowanie, sitodruk oraz podkład VOID. Dzięki unikalnemu numerowi na każdej etykiecie stopień zabezpieczeń jest zdecydowanie wyższy. Nie istnieją dwie etykiety o tym samym wzorze i numerze, a użyty podkład VOID odznacza się zwiększoną wrażliwością na próby odklejenia hologramu. Usunięcie naklejki z miejsca gdzie została raz przyklejona spowoduje charakterystyczne uszkodzenia. Na folii jak i w miejscu gdzie etykieta była przyklejona widoczne będą kwadraty o wymiarach 3x3 mm powstałe w skutek rozdzielenia metalowej warstwy hologramu. Na jednej warstwie znajdują się dwa okrągłe wzory graficzne oraz obramowanie numeru seryjnego. Druga zawiera powtarzające się słowo „pečeť” w dwóch wielkościach. Warstwa nośna hologramu jest srebrna. Na etykiecie jest nadrukowany czerwony symbol pieczęci z wstążkami.


  Drugie z umieszczonych po prawej stronie zdjęć obrazuje jakie uszkodzenia powstają po odklejeniu hologramu. Na górze jest nieuszkodzony hologram, w środku folia z kwadratami razem z warstwą metalu oraz na dole część która została w miejscu gdzie hologram był przylepiony. Górna część z folią ma wyraźne ślady uszkodzenia, jednak nie traci zupełnie warstwy kleju, może więc być przyklejona w innym miejscu w celu oznaczenia wyeksploatowania, końca ważności lub wykorzystania.


  Wymiary: 70 x 22 mm.


  400014: Cena 5-100 szt.: 0.69 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400014: Cena nad 100 szt.: 0.52 zł/szt. bez VAT
  Holograficzna etykieta o rozmiarze 70x22 mm z zaokrąglonymi rogami łączy kilka metod zabezpieczenia – dwie warstwy holograficzne, numerowanie, sitodruk i podkład VOID. Jest to wersja „międzynarodowa“ – z angielskimi napisami – która może być stosowana na produktach przeznaczonych na eksport. Dzięki niepowtarzalnemu numerowi na każdej etykiecie, stopień zabezpieczeń jest wysoki, ponieważ nie istnieje druga taka etykieta z tym samym numerem. Zastosowana warstwa podkładowa „VOID“ jest wrażliwa na próby odklejenia; na oderwanym fragmencie hologramu pojawia się wzór z kwadratów o wymiarach 3x3 mm. Pierwsza warstwa holograficzna zawiera dwa symbole graficzne umieszczone w okręgu i obramowanie numeru seryjnego; na drugiej umieszczone są powtarzające się słowa „Security seal“ w dwóch wielkościach jedna pod drugą. Warstwa nośna hologramu jest srebrna. Na etykiecie znajduje się sitodruk – pieczęć ze wstążką i napisem „Security seal“.


  Drugi z zamieszczonych obrazków ilustruje efekt po odklejeniu hologramu. Naklejka po oderwaniu rozdziela się. Część zostanie przyklejona do podłoża. Reszta, czyli folia nośna z ewidentnymi śladami uszkodzenia nie utraci właściwości samoprzylepnych i może być przyklejona ponownie w innym miejscu jako oznaczenie końca eksploatacji, końca ważności lub wykorzystania (np. kuponu, bonu, itp.)


  Plomba ma rozmiar 70x22 mm. Opisany hologram z numerem seryjnym mamy zawsze dostępny na magazynie i może być wysłany natychmiast po złożeniu zamówienia.


  400015: Cena 5-100 szt.: 0.69 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400015: Cena nad 100 szt.: 0.52 zł/szt. bez VAT
  Samoniszcząca się, holograficzna etykieta ze zwiększonym zabezpieczeniem przed fałszerstwem poprzez użycie giloszu w jednej z warstw. Inną cechą tej etykiety jest trzykrotnie grubsza warstwa kleju, która zwiększa siłę przylegania etykiety do nierównego, chropowatego podłoża, na którym standardowa warstwa nie zapewni dostatecznego przywierania. Każdy hologram ma unikalny numer seryjny, który nie powtórzy się również przy kolejnym zamówieniu; nie istnieją etykiety o tym samym numerze. W celu osiągnięcia jeszcze lepszego zabezpieczenia, hologram wyprodukowany jest na podkładzie VOID, tzn. na specjalnej folii, która zwiększa wrażliwość naklejki na uszkodzenia powstające podczas prób jej odklejania lub przeklejania na inny produkt. Hologram jest tak skonstruowany, że wszelkie starania jego odklejenia pozostawią wyraźne ślady. Podczas próby usunięcia etykiety z miejsca na którym została oryginalnie umieszczona dochodzi do uszkodzeń. Zarówno na oderwanej folii jak i tam gdzie hologram był przylepiony, widoczny jest napis „VOID” (anulowany).

  Przyleganie jest demonstrowane na plastkiowej powierznich o nieregularnej strukturze. Na fotografii zobaczyć można porównanie z prefabrykowaną jednowarstwową plombą, która również jest wykonana z warstwą VOID, jednak ma standardową grubość kleju. Na górze widać próbę odklejenia i ponownego przyklejenia, na dole pozostałości po oderwaniu etykiety.

  Na etykiecie umieszczone są wyłącznie słowa w języku angielskim: „PROTECTIVE LABEL”, „Security Seal” i „SECURED”. Słowa te zazwyczaj są zrozumiałe w wielu krajach dlatego hologram nadaje się także dla produktów przeznaczonych na eksport. Oprócz wymienionych słów, na etykiecie umieszczony jest siedmiocyfrowy numer seryjny. Na jednej z holograficznych warstw umieszczony jest gilosz, który oprócz tego, że zabezpiecza przed podrobieniem etykiety, to również ją ozdabia i wzmacnia efekt holograficzny.

  Wymiary: 45 x 17 mm (zaokrąglone rogi)


  400016: Cena 5-100 szt.: 0.43 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400016: Cena nad 100 szt.: 0.34 zł/szt. bez VAT
  Numerowany hologram do niezawodnego, przystępnego i stylowego zabezpieczenia biletów wstępu przed podrobieniem i fałszerstwem. Motyw tańczącej pary sprawia, że etykiety idealnie nadają się do zabezpieczenia biletów wstępu na bale i inne imprezy taneczne. Bilety / zaproszenia na bale organizowane przez szkoły oraz inne organizacje społeczne często drukowane są na dostępnych na rynku drukarach, więc brakuje im elementów zabezpieczających przed podrobieniem. Ponieważ z cenie biletu zawarte mogą być również inne atrakcje, łatwy do sfałszowania bilet może stanowić pokusę dla drobnych oszustów.

  Prostym naklejeniem hologramu na wydrukowany bilet, można łatwo, szybko i tanio podnieść poziom zabezpieczeń biletu do co najmniej wystarczającego. Solidność zabezpieczenia jest tym większa, że każdy hologram ma swój numer seryjny, który w przypadku niejasności może posłużyć jako identyfikator.

  Hologram do zabezpieczania biletów wstępu i zaproszeń, w jednej holograficznej warstwie zawiera motyw tańczącej pary i dekoracyjny gilosz, w drugiej znajduje się tło z powtarzającego się słowa „ORIGINAL“ w dwóch różnych wielkościach. Numerowanie pięciocyfrową liczbą jest umieszczone po lewej stronie obok tańczącej pary w środku giloszu.

  Wykorzystana warstwa podkładu typu VOID „Tamper Evident Film“ odznacza się zwiększoną wrażliwościa na próby odklejania i reaguje na nie specyficzym uszkodzeniem warstwy metalu – zostaje uwidocznione słowo VOID. Fotografia ilustruje jak srebrna warstwa zostaje rozdzielona, na powierzchni gdzie etykieta była przyklejona zostają widoczne słowa VOID, reszta srebrnej warstwy zostaje na folii (na zdjęciu po prawej stronie).

  Plomba ma średnicę 13 mm. Opisany hologram z numerem seryjnym mamy zawsze dostępny na magazynie i może być wysłany natychmiast po złożeniu zamówienia.


  400018: Cena 5-100 szt.: 0.34 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400018: Cena 101-500 szt.: 0.21 zł/szt. bez VAT
  400018: Cena nad 500 szt.: 0.14 zł/szt. bez VAT
  Naklejka z zabezpieczeniem przeciw oderwaniu „tamper evident“ (VOID) do certyfikatów jest w zamyśle przeznaczona do numerowanego zabezpieczenia jednostronnych dokumentów, takich jak: dyplomy, certyfikaty autentyczności, certyfikaty jakości produktów lub świadectwa ukończenia szkolenia itp. Delikatny gilosz zapewnia dobrze widoczny, ale nienarzucający się tęczowy efekt, który nie zakłóca ogólnego wyglądu powyższych dokumentów. Dwuwarstwowy hologram posiada koncentryczny znak giloszowy w pierwszej warstwie hologramowej oraz pięć koncentrycznych linii tekstu z powtarzającym się hasłem „CERTIFICATE-certificate“ w warstwie drugiej. Pięciocyfrowa numeracja z przedrostkiem „B“ wykonana jest poprzez demetalizację

  Taki sam motyw hologramu zabezpieczającego zastosowano również w przypadku Uniwersalnego papieru giloszowego H39 H40 z asortymentu papierów do certyfikatów zabezpieczonych hologramami wgrzewanymi techniką hotstampingową. Można więc zamówić gotowy certyfikat A4 na giloszowym podłożu wraz z identycznie wyglądającą naklejką, która zostanie przyklejona np. do produktu powiązanego z certyfikatem. Naklejka będzie wtedy stanowiła wizualne uzupełnienie hologramu na certyfikacie, a dodatkowo może również tworzyć komplet numeryczny. Papiery do certyfikatów są numerowane z przedrostkiem „A“ i do każdego papieru można nabyć dodatkowo ten oto samoprzylepny hologram certyfikacyjny o tym samym numerze, tylko z innym przedrostkiem („B“).


 • Kształt: koło
 • Technologia: dwuwarstwowa
 • Podłoże VOID: tak
 • Rozmiary: 18 mm
 • Numeracja: tak, z przedrostkiem „B“
 • Kolor natywny: srebrny
 • 400025: Cena 5-100 szt.: 0.43 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400025: Cena 101-500 szt.: 0.34 zł/szt. bez VAT
  400025: Cena nad 500 szt.: 0.31 zł/szt. bez VAT


  Z uwagi na swoje specyficzne przeznaczenie naklejka ta jest produkowana w jak najcieńszym wykonaniu, aby miała możliwie jak najmniejszy wpływ na strukturę powierzchni, do których jest przyklejana. W tym celu ograniczana jest również grubość warstwy kleju, co może jednak niekorzystnie wpłynąć na jej przyczepność do powierzchni, które nie są gładkie. Naklejka jest przeznaczona do przyklejenia na papier lub inne gładkie powierzchnie, np. plastikowe karty klienta lub karty płatnicze.

  Hologram zabezpieczający „Very Important Person“ jest przeznaczony przede wszystkim do oznaczania VIP wejściówek oraz zaproszeń dla ważnych osób i gości specjalnych. Ma nietypowy kształt z 13 płatami mającymi na celu maksymalne wizualne odznaczenie się. Naklejki są produkowane w dwóch wariantach kolorystycznych – na srebrnym oraz złotym podkładzie w podwójnej serii numerycznej. Srebrne mają pięciocyfrową numerację z prefixem „A“ a złote z prefixem „B“. Wyjściowe użycie naklejki jest takie samo jak w przypadku zabezpieczeń na różnego rodzaju wydarzenia i akcje a mające na celu odróżnienie od standardowychusług. Naklejek używa się nie tylko standardowo, na towarach z poniekąd zprofanowanym dzisiaj oznaczeniem „VIP“, ale również używane są w bardziej progresywnym i wyraźnym pojęciu, tj. do oznaczania jeszcze bardziej ekskluzywnej ekskluzywności. Hologramy polecamy do zabezpieczeń wszystkiego, co łączy się z pojęciem VIP sekcja, VIP strefa, VIP klient jak również do połączeń słownych GOLD member, GOLD strefa, czy PLATINUM strefa, PLATINUM klient, PLATINUM member. Pojawić się może również w połączeniu słów PREMIER bądź EXCLUSIVE.

  Oba warianty kolorystyczne etykiety mają takie same rozmiary, 19x18 mm. Litery użyte do zapisu słowa „VIP“ mają wysokość 4 mm. W tylnej warstwie hologramowej jest umieszczony raster z sześciokątów foremnych z naprzemiennym układem poszczególnych liter: „V“, „I“, „P“.

  400242: Cena złoty 5-100 szt.: 0.52 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400242: Cena złoty 101-500 szt.: 0.43 zł/szt. bez VAT
  400242: Cena złoty nad 500 szt.: 0.34 zł/szt. bez VAT
  400019: Cena srebrny 5-100 szt.: 0.52 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400019: Cena srebrny 101-500 szt.: 0.43 zł/szt. bez VAT
  400019: Cena srebrny nad 500 szt.: 0.34 zł/szt. bez VAT


  Każdy hologram ma unikalny numer seryjny, który nie powtórzy się również przy kolejnym zamówieniu; nie istnieją etykiety o tym samym numerze. Na naklejce umieszczony jest napis „SECURITY protection” w górnej warstwie oraz „Original” w dolnej. Dodatkowo na trzeciej warstwie umieszczony jest pięciocyfrowy numer seryjny.


  Te etykiety są zawsze dostępne i można je zamówić w ilości od jednej sztuki.


  Średnica hologramu: 10mm


  400021: Cena 5-100 szt.: 0.34 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400021: Cena nad 100 szt.: 0.26 zł/szt. bez VAT


  Każdy hologram ma unikalny numer seryjny, który nie powtórzy się również przy kolejnym zamówieniu; nie istnieją etykiety o tym samym numerze. Na naklejce umieszczony jest napis „SECURITY protection” w górnej warstwie oraz „Original” w dolnej. Dodatkowo na trzeciej warstwie umieszczony jest pięciocyfrowy numer seryjny.


  Te etykiety są zawsze dostępne i można je zamówić w ilości od jednej sztuki.


  Średnica hologramu: 20mm


  400022: Cena 5-100 szt.: 0.43 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400022: Cena nad 100 szt.: 0.34 zł/szt. bez VAT


  Każdy hologram ma unikalny numer seryjny, który nie powtórzy się również przy kolejnym zamówieniu; nie istnieją etykiety o tym samym numerze. Na naklejce umieszczony jest napis „SECURITY protection” w górnej warstwie oraz „Original” w dolnej. Dodatkowo na trzeciej warstwie umieszczony jest pięciocyfrowy numer seryjny.


  Te etykiety są zawsze dostępne i można je zamówić w ilości od jednej sztuki.


  Wymiary: 10x10mm


  400023: Cena 5-100 szt.: 0.34 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400023: Cena nad 100 szt.: 0.26 zł/szt. bez VAT


  Każdy hologram ma unikalny numer seryjny, który nie powtórzy się również przy kolejnym zamówieniu; nie istnieją etykiety o tym samym numerze. Na naklejce umieszczony jest napis „SECURITY protection” w górnej warstwie oraz „Original” w dolnej. Dodatkowo na trzeciej warstwie umieszczony jest pięciocyfrowy numer seryjny.


  Te etykiety są zawsze dostępne i można je zamówić w ilości od jednej sztuki.


  Średnica hologramu: 20x20mm


  400024: Cena 5-100 szt.: 0.43 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400024: Cena nad 100 szt.: 0.34 zł/szt. bez VAT
  Kontakt
  info@hologram-produkcja.pl
  +420 603 357 606