Koszyk:
...

Inne technologie i środki ochrony


Skuteczne etui ochronne na karty zbliżeniowe z chipem RFID, zapobiegające wszelkim próbom przeniesienia danych pomiędzy kartą a terminalem lub innym czytnikiem. Chroni kartę przeciw przypadkowemu odczytowi lub próbom kradzieży środków na karcie płatniczej. W dzisiejszych czasach złodzieje są w stanie odczytać dane z karty umieszczonej na przykład w kieszeni nawet w środkach transportu publicznego i odtworzyć je w czasie rzeczywistym w terminale płatniczym oddalonym nawet o setki kilometrów, gdzie mogą wykorzystać środki w kwocie do wysokości maksymalnego limitu dozwolonego dla płatności zbliżeniowych bez autoryzacji (50 złotych) x liczbę płatności. Dzięki ochronnemu etui przeniesienie środków i kradzież danych nie będą możliwe.

Chip RFID znajduje się również na kartach identyfikacji, portfelach elektronicznych, kluczach itp., co związane jest z kolejnym ryzykiem dla bezpieczeństwa naszych danych. Odczytanie informacji bez wiedzy właściciela nie jest wcale skomplikowane, a skradzione dane mogą posłużyć do wyrobienia duplikatów. Etui chroni dane posiadacza karty przed niepowołanym dostępem.


Wycena czytnik drukowanie kart RFID
Ilość sztuk Ilość kolorów
1 2 3
400 szt. 0,88 zł 1,23 zł 1,58 zł
600 szt. 0,79 zł 1,14 zł 1,49 zł
800 szt. 0,7 zł 1,05 zł 1,23 zł
1000 s 0,61 zł 0,79 zł 1,14 zł

Aby wydrukować więcej niż 1000 sztuk, prosimy o kontakt z działem handlowym. Druk odbywa się poprzez sitodruk. • Materiał: PCV, folia aluminiowa
 • Rozmiar wewnętrzny: 88 x 57 mm (karta płatnicza 85,60 x 53,98 mm)
 • Rozmiar zewnętrzny: 91 x 63mm
 • 400122: Cena 1-5 szt.: 3.45 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400122: Cena 6-50 szt.: 2.59 zł/szt. bez VAT
  400122: Cena nad 50 szt.: 1.72 zł/szt. bez VAT


  Niezawodne etui ekranujące ze stali nierdzewnej na 6 zbliżeniowych kart płatniczych i kredytowych z chipem RFID, zapobiegające wszelkim próbom przeniesienia danych pomiędzy kartą a terminalem lub innym czytnikiem. Chroni wszystkie karty RFID przeciw przypadkowemu odczytowi lub próbom kradzieży środków na karcie płatniczej. W dzisiejszych czasach złodzieje są w stanie odczytać dane z karty umieszczonej na przykład w kieszeni nawet w środkach transportu publicznego i odtworzyć je w czasie rzeczywistym w terminale płatniczym oddalonym nawet o setki kilometrów, gdzie mogą wykorzystać środki w kwocie do wysokości maksymalnego limitu dozwolonego dla płatności zbliżeniowych bez autoryzacji (50 złotych) x liczbę płatności. Dzięki etui ekranującemu RFID ze stali nierdzewnej przeniesienie środków i kradzież danych nie będą możliwe.

  Chip RFID oprócz kart płatniczych znajduje się również na kartach identyfikacji, w portfelach elektronicznych, kluczach itp., co związane jest z kolejnym ryzykiem dla bezpieczeństwa naszych danych. Odczytanie informacji bez wiedzy właściciela nie jest wcale skomplikowane, a skradzione dane mogą posłużyć do wyrobienia duplikatów. Etui chroni dane posiadacza karty przed niepowołanym dostępem.

  Do organizacji kart wewnątrz etui służy 6 plastikowych przegródek, które po otwarciu etui rozwierają się jak wachlarz, dzięki czemu wybranie i wyjęcie karty jest nader proste.


 • Materiał: stal nierdzewna, PCV
 • Rozmiar wewnętrzny przegródek: dla standardowych kart w formacie kart płatniczych – 85,60 x 53,98 mm
 • Rozmiar zewnętrzny: 97 x 68mm
 • 400123: Cena: 94.83 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  Etui antyszpiegowskie chroni telefon przed niepożądaną lokalizacją i podsłuchem. Praktycznie izoluje telefon od świata zewnętrznego. Etui antyszpiegowskie to w sumie nic innego jak klatka Faradaya, która działa na zasadzie blokowania promieniowania elektromagnetycznego. Etui antyszpiegowskie jest całkowicie nieprzepuszczalne. Zapobiega ono przejściu sygnałów CDMA i GSM (2G, 3G, 4G LTE), blokuje usługi geolokalizacyjne GPS (Glonass, Galileo, A-GPS) i uniemożliwia przesyłanie danych poprzez WiFi, Bluetooth i NFC. Oznacza to, że telefon nie będzie przyjmował ani wykonywał rozmów, nie będzie ustalał pozycji za pośrednictwem systemów satelitarnych GPS, nie będzie umożliwiał wykrycia poprzez triangulację (BTS) ani nie będzie przyjmował wiadomości (SMS, Viber, WhatsApp, Skype). Etui natomiast nie wpływa bezpośrednio na działanie telefonu, służy tylko jako ekran ochronny strzegący Twojej prywatności.

  Etui będzie również przydatne podczas poufnych spotkań, kiedy podsłuch lub namierzenie pozycji telefonu przez operatora komórkowego są wielce niepożądane. Aby zapewnić poufność spotkania, wystarczy wręczyć wszystkim obecnym etui, zamiast skomplikowanego zagłuszania sygnałów lub wyjmowania baterii. Klatka Faradaya ma swoje zastosowanie również dla służb mundurowych. W przypadku skonfiskowania telefonu uniemożliwia właścicielowi zdalną obsługę danych w celu likwidacji dowodów. Etui można stosować również do odizolowania modułów GPS.

  Etui antyszpiegowskie składa się z dwóch kieszeni. Pierwsza kieszeń, klasyczna bez funkcji ekranującej, nie izoluje telefonu od sieci; telefon działa normalnie, przyjmując wszystkie sygnały. Druga kieszeń jest utkana ze specjalnej przewodzącej tkaniny, która tworzy klatkę Faradaya; po zamknięciu w tej kieszeni telefon zostanie natychmiast odizolowany od wszystkich sieci bez konieczności wyjęcia baterii. Etui można zatem stosować również jako zwykły pokrowiec na telefon, ochraniający ekran przed uszkodzeniem, bez funkcji ekranującej. Jest idealne dla telefonów o zabudowanych bateriach, w przypadku których nie można zapewnić rzeczywistego odłączenia od sieci.

  W etui można przechowywać również karty z chipem RFID w celu ich ochrony. Chipy RFID znajdują się w nowych paszportach biometrycznych, identyfikatorach, portfelach i kluczach elektronicznych, jak również w zbliżeniowych kartach płatniczych, gdzie ryzyko nadużycia jest największe. Odczytanie informacji bez wiedzy właściciela nie jest wcale skomplikowane, a skradzione dane mogą posłużyć do wyrobienia duplikatów kart płatniczych. Klatka Faradaya uniemożliwi niedozwolone odczytanie chipu RFID i będzie chroniła Twoje dane przed nieuprawnionym dostępem.

 • Skład ekranu ochronnego: 23 % miedź, 20 % nikiel, 50 % poliester
 • Moc ekranowania: 71–84 dB

 • Etui antyszpiegowskie M1
 • Warstwa zewnętrzna etui wykonana jest z tkaniny poliestrowej.
 • Rozmiary: zewnętrzne: 190 × 105 mm, wewnętrzne: 175 × 95 mm
 • Przeznaczone dla telefonów o przekątnej do 6 cali
 • Kolor: czarny

 • Etui antyszpiegowskie M2
 • Warstwa zewnętrzna etui wykonana jest z tkaniny poliestrowej
 • Rozmiary: zewnętrzne: 190 × 105 mm, wewnętrzne: 175 × 95 mm
 • Przeznaczone dla telefonów o przekątnej do 6 cali
 • Kolor: biały

 • Etui antyszpiegowskie M3
 • Warstwa zewnętrzna etui wykonana jest z ekoskóry
 • Rozmiary: zewnętrzne: 140 × 95 mm, wewnętrzne: 125 × 80 mm
 • Przeznaczone dla telefonów o przekątnej do 4 cali
 • Kolor: czarny

 • Etui antyszpiegowskie M4
 • Warstwa zewnętrzna etui wykonana jest z tkaniny poliestrowej z motywem moro
 • Rozmiary: zewnętrzne: 160 × 117 mm, wewnętrzne: 145 × 95 mm
 • Przeznaczone dla telefonów o przekątnej do 5 cali
 • Kolor: moro – kombinacja kolorów zielonego, brązowego, beżowego, szarego i czarnego
 • 400092: Cena M1: 103 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400286: Cena M2: 103 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400287: Cena M3: 52 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400288: Cena M4: 86 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  Etui antyszpiegowskie chroni telefon, i tym samym użytkownika, przed niepożądaną lokalizacją, podsłuchem i zdalną obsługą danych. Po włożeniu do etui tablet natychmiast utraci łączność ze światem zewnętrznym. Etui antyszpiegowskie to w sumie nic innego jak klatka Faradaya, która działa na zasadzie blokowania promieniowania elektromagnetycznego. Etui antyszpiegowskie gwarantuje całkowitą nieprzepuszczalność. Zapobiega przejściu sygnałów CDMA i GSM (2G, 3G, 4G LTE), co jest równoważne z odłączeniem od Internetu, blokuje usługi geolokalizacyjne GPS (Glonass, Galileo, A-GPS) i uniemożliwia przesyłanie danych poprzez WiFi, Bluetooth i NFC. Oznacza to, że tablet nie będzie łączył się z Internetem ani innymi urządzeniami, nie będzie ustalał pozycji za pośrednictwem systemów satelitarnych GPS, nie będzie umożliwiał wykrycia poprzez triangulację (BTS) ani nie będzie przyjmował wiadomości (Facebook, Viber, WhatsApp, Skype i inne). Etui natomiast nie wpływa bezpośrednio na działanie tabletu, służy tylko jako ekran ochronny strzegący Twojej prywatności.

  Etui będzie również przydatne podczas poufnych spotkań, kiedy podsłuch lub namierzenie pozycji telefonu przez operatora komórkowego (w przypadku tabletów z kartą SIM dla danych mobilnych) są wielce niepożądane. Aby zapewnić poufność spotkania, wystarczy wręczyć wszystkim obecnym etui, zamiast skomplikowanego zagłuszania sygnałów. Etui jest wystarczająco duże, aby objąć tablet 10" lub kilka telefonów jednocześnie. Etui antyszpiegowskie ma swoje zastosowanie również dla służb mundurowych. W przypadku skonfiskowania telefonu lub tabletu uniemożliwia właścicielowi zdalną obsługę danych w celu likwidacji dowodów przed ich pobraniem. Etui można stosować również do odizolowania modułów GPS.

  Etui antyszpiegowskie składa się z dwóch kieszeni: kieszeni głównej na tablet oraz kieszeni tylnej na przedmioty, które nie wymagają ekranowania. Kieszeń główna jest utkana ze specjalnej przewodzącej tkaniny, która tworzy klatkę Faradaya; po zamknięciu w tej kieszeni telefon lub tablet zostanie natychmiast odizolowany od wszystkich sieci bez konieczności wyłączenia urządzenia. Kieszeń zamykana jest na rzepy. Aby ułatwić ekranowanie, kieszeń należy zamknąć. Tylna kieszeń zamykana jest na zwykły zamek błyskawiczny. Etui przeznaczone jest przede wszystkim dla tabletów o przekątnej ekranu do 10 cali, ale można do niego włożyć również inne urządzenia wymagające ochrony (netbooki, tablety hybrydowe) o odpowiednich rozmiarach (rozmiary wewnętrzne – patrz opis poszczególnych modeli).

  Oprócz tabletu w etui można przechowywać również karty z chipem RFID w celu ich ochrony. Chipy RFID znajdują się w nowych paszportach biometrycznych, identyfikatorach, portfelach i kluczach elektronicznych, jak również w zbliżeniowych kartach płatniczych, gdzie ryzyko nadużycia jest największe. Odczytanie informacji bez wiedzy właściciela nie jest wcale skomplikowane, a skradzione dane mogą posłużyć do wyrobienia duplikatów kart płatniczych. Klatka Faradaya uniemożliwi niedozwolone odczytanie chipu RFID i będzie chroniła Twoje dane przed nieuprawnionym dostępem.

 • Skład ochronnego ekranu elektromagnetycznego: 23 % miedź, 20 % nikiel, 50 % poliester
 • Moc ekranowania: 71–84 dB

 • Etui antyszpiegowskie dla tabletu T1
 • Rozmiary: zewnętrzne: 290 × 230 mm, wewnętrzne: 250 × 200 mm
 • Wykonanie: czarna ekoskóra.

 • Etui antyszpiegowskie dla tabletu T2
 • Rozmiary: zewnętrzne: 290 × 230 mm, wewnętrzne: 250 × 200 mm
 • Wykonanie: szaro-zielona tkanina z wzorem moro
 • 400093: Cena T1: 224 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400289: Cena T2: 224 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  Specjalna tkanina utkana z cienkich metalowych włókien przewodzących, które tworzą wspólnie klatkę Faradaya, znaną m.in. ze zdolności blokowania promieniowania elektromagnetycznego, które jest kamieniem węgielnym każdej komunikacji bezprzewodowej. Po zamknięciu w kieszeni uszytej z tkaniny blokującej sygnał elektromagnetyczny telefony, tablety, notebooki, lokatory GPS i inne urządzenia zostają natychmiastowo odłączone od wszystkich sieci bezprzewodowych. Tkanina zablokuje sygnały CDMA i GSM, sygnał GPS (Glonass, Galileo, A-GPS), przesyłanie danych (2G, 3G, 4G LTE) oraz połączenia WiFi, Bluetooth i NFC.

  Idealnie nadaje się jako tkanina do szycia etui ekranujących dla telefonów komórkowych. Telefon zamknięty w kieszeni z tego materiału nie będzie przyjmował ani wykonywał rozmów, nie będzie ustalał pozycji za pośrednictwem systemów satelitarnych GPS, nie będzie umożliwiał wykrycia poprzez triangulację (BTS) ani nie będzie przyjmował wiadomości (SMS, Viber, WhatsApp, Skype). Tkanina ta nie tylko niezawodnie osłoni telefon, ale pomoże również strzec Twoją prywatność. Po wyjęciu z klatki Faradaya telefon ponownie połączy się ze wszystkimi sieciami i będzie normalnie działał.

  Tkanina znajdzie swoje zastosowanie również w produkcji portfeli, jako ochrona przed kradzieżą danych ze zbliżeniowych kart płatniczych z chipem RFID. Chipy RFID wykorzystywane są w nowych paszportach biometrycznych, identyfikatorach, portfelach elektronicznych lub kluczach elektronicznych. Odczytanie informacji bez wiedzy właściciela nie jest wcale skomplikowane, a skradzione dane mogą posłużyć do wyrobienia duplikatów kart płatniczych. Tkanina ekranująca uniemożliwi niedozwolone odczytanie chipu RFID i będzie chroniła Twoje dane przed kradzieżą i nieuprawnionym dostępem.

  Tkaninę można także wykorzystać do obklejenia pudła, w którym przechowywane będzie urządzenie wymagające zablokowania połączenia radiowego. Tkanina ekranująca umożliwia swoim rozmiarem stworzenie klatki Faradaya dowolnej wielkości i jej wykorzystanie nie zna granic. Szerokość rolki wynosi 108 cm i tkanina sprzedawana jest metrażowo. Najmniejszy możliwy odcinek to 50 cm, czyli powierzchnia 108 x 50 cm.


  Materiał jest doskonałym przewodnikiem.


 • Skład tkaniny: 24 % miedź, 21 % nikiel, 55 % poliester
 • Moc ekranowania: 71–84 dB
 • Szerokość:108cm
 • 400094: Cena szerokość 108cm: 1.40 zł/cm bez VAT . . . . . cm    Na stanie


  Unikatowe folie termokurczliwe (ang. „shrink sleeve”) są powszechnie stosowane na butelkach z winem, syropami, napojami, na różnych tubach z pokarmem lub butelkach ze środkami czystości lub substancjami chemicznymi. Można się z nimi spotkać również na innych butelkach, których szyjka zaplombowana jest właśnie taką folią.

  Termokurczliwe folie rękawowe pełnią szereg podstawowych funkcji. Najważniejszą jest ochrona przed nieuprawnionym otwarciem butelki – czyli plomba. Aby otworzyć butelkę, rękaw termokurczliwy trzeba mechanicznie naruszyć, a więc od razu widać, jeżeli butelka została otwarta. Drugą podstawową funkcją rękawów termokurczliwych jest utrudnienie otwierania butelek, np. dla małych dzieci. Usunięcie rękawa z szyi butelki jest raczej skomplikowane, a kiedy dodatkowo brak perforacji, zawartość butelki jest doskonale chroniona. W ten sposób zabezpieczyć można np. substancje chemiczne, które nie powinny trafić w ręce dziecka. Kolejną, niemniej ważną funkcją rękawów termokurczliwych jest także podniesienie rangi pod kątem ekskluzywności produktu, i co za tym idzie, wartości samego produktu. Rękawy termokurczliwe nadają się do zadruku i produkcji wtórnych etykiet. Można na nich nadrukować np. logo producenta, które będzie swoistym uzupełnieniem na szyjce butelki dla głównej etykiety. Produkt zyska nie tylko na oryginalności, ale również na jakości.

  Rękawy termokurczliwe nadają się zarówno do butelek szklanych, jak i plastikowych (PET).

  Rękawy termokurczliwe przeznaczone na szyjki butelek są świetną opcją m.in. dla mniejszych producentów wina, którzy w ten sposób mogą dorównać swojej większej konkurencji pod kątem wyglądu butelek. Rękawy te znajdą swoje zastosowanie także w różnego rodzaju rozlewniach, gorzelniach, do pakowania substancji chemicznych lub leków, czyli wszędzie, gdzie istnieje konieczność zapieczętowania szyjki butelki. Można z nich skorzystać również do zabezpieczenia butelek z alkoholem w hotelowych minibarkach, aby zapobiec spożyciu zawartości butelki i uzupełnieniu jej wodą przez bardziej sprytnych gości unikających płacenia. Po rozdarciu pieczęci nie ma wątpliwości, że alkohol został spożyty. Również w restauracjach i barach rękawy pomagają zabezpieczyć butelki z alkoholem i zapobiegają praktyce ponownego dolania zawartości i niezadeklarowania zarobku przez obsługę. Krótko mówiąc, możliwości wykorzystania rękawów termokurczliwych są nieograniczone – wszystko zależy od wyobraźni i pomysłowości.

  Rękawy termokurczliwe oferujemy w podstawowym przezroczystym wykonaniu oraz w sześciu wariantach kolorystycznych: białym, żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim i czarnym. W razie zainteresowania innym kolorem prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży +420 603 357 606. Na zamówienie dostarczamy również półprzezroczyste kolorowe rękawy.


  Przeznaczone do butelek o następujących średnicach:

 • do 35mm (obwód 114mm) - przezroczysty, biały, żółty, niebieski, czarny
 • do 40mm (obwód 130mm) - czerwony, zielony
 • Temperatura robocza: 100°C

 • W kwestii zadruku należy skontaktować się z działem sprzedaży
  400124: Cena biały (do 35mm) 1-10 m: 2.59 zł/m bez VAT . . . . . m    Na stanie
  400124: Cena biały (do 35mm) 11-50 m: 2.24 zł/m bez VAT
  400124: Cena biały (do 35mm) nad 50 m: 1.90 zł/m bez VAT
  400363: Cena czarny (do 35mm) 1-10 m: 2.59 zł/m bez VAT . . . . . m    Na stanie
  400363: Cena czarny (do 35mm) 11-50 m: 2.24 zł/m bez VAT
  400363: Cena czarny (do 35mm) nad 50 m: 1.90 zł/m bez VAT
  400364: Cena czerwony (do 40mm) 1-10 m: 2.59 zł/m bez VAT . . . . . m    Na stanie
  400364: Cena czerwony (do 40mm) 11-50 m: 2.24 zł/m bez VAT
  400364: Cena czerwony (do 40mm) nad 50 m: 1.90 zł/m bez VAT
  400365: Cena niebieski (do 35mm) 1-10 m: 2.59 zł/m bez VAT . . . . . m    Na stanie
  400365: Cena niebieski (do 35mm) 11-50 m: 2.24 zł/m bez VAT
  400365: Cena niebieski (do 35mm) nad 50 m: 1.90 zł/m bez VAT
  400366: Cena przezroczysty (do 35mm) 1-10 m: 2.59 zł/m bez VAT . . . . . m    Na stanie
  400366: Cena przezroczysty (do 35mm) 11-50 m: 2.24 zł/m bez VAT
  400366: Cena przezroczysty (do 35mm) nad 50 m: 1.90 zł/m bez VAT
  400367: Cena zielony (do 40mm) 1-10 m: 2.59 zł/m bez VAT . . . . . m    Na stanie
  400367: Cena zielony (do 40mm) 11-50 m: 2.24 zł/m bez VAT
  400367: Cena zielony (do 40mm) nad 50 m: 1.90 zł/m bez VAT
  400368: Cena żółty (do 35mm) 1-10 m: 2.59 zł/m bez VAT . . . . . m    Na stanie
  400368: Cena żółty (do 35mm) 11-50 m: 2.24 zł/m bez VAT
  400368: Cena żółty (do 35mm) nad 50 m: 1.90 zł/m bez VAT
  Kontakt
  info@hologram-produkcja.pl
  +420 603 357 606