Koszyk:
...

Samoprzylepne taśmy klejące

Biała taśma samoprzylepna z czerwoną warstwą bazową, której barwnik w razie kontaktu z wodą lub większą ilością pary wodnej nasiąknie w wierzchnią, białą warstwę i zabarwi ją na czerwono. Proces ten jest nieodwracalny – naklejka pozostanie czerwona nawet po wysuszeniu i stanie się jawnym sygnalizatorem wilgoci w danym miejscu. Taśmę można pociąć na różne kawałki o dowolnym kształcie według aktualnych potrzeb. W przypadku przenośnych urządzeń elektronicznych naklejka jest najczęściej umieszczana na obwodach drukowanych w pobliżu złącz danych, złącz audio lub złącz ładowania. Ponieważ taśma wykrywająca nie posiada żadnych elementów zabezpieczenia przeciw fałszerstwu, optymalnym rozwiązaniem jest przyklejenie zabezpieczającej plomby holograficznej do krawędzi obudowy urządzenia.

Szerokość: 30 mm x 10m


400283: Cena: 13 zł/m bez VAT . . . . . m    Na stanie
400087: Cena rola(10m): 103 zł/pak. bez VAT . . . . . pak.    Na stanie

Uniwersalna taśma samoprzylepna o szerokości 40 mm z warstwą VOID, w której po odklejeniu uwidocznią się hasła „VOID“ i „OPEN“. Doskonałe narządzie do zauważalnej wizualizacji zerwania naklejki; w przypadku odklejenia taśmy z papierowego pudła warstwa, która pozostanie w kontakcie z powierzchnią papieru, jest praktycznie nieusuwalna i nie można jej zamaskować nawet poprzez ponowne zaklejenie nową, nieużywaną taśmą. Zerwana część taśmy zachowa właściwości klejące, w odróżnieniu od części, która przylgnie do obklejonej powierzchni.

Długość taśmy zabezpieczającej w jednej rolce wynosi 50m.


400050: Cena 1-10 szt.: 33.60 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
400050: Cena nad 10 szt.: 31 zł/szt. bez VAT

Uniwersalna taśma samoprzylepna o szerokości 50 mm z warstwą VOID, w której po odklejeniu uwidocznią się hasła „VOID“ i „OPEN“. Doskonałe narządzie do zauważalnej wizualizacji zerwania naklejki; w przypadku odklejenia taśmy z papierowego pudła warstwa, która pozostanie w kontakcie z powierzchnią papieru, jest praktycznie nieusuwalna i nie można jej zamaskować nawet poprzez ponowne zaklejenie nową, nieużywaną taśmą. Zerwana część taśmy zachowa właściwości klejące, w odróżnieniu od części, która przylgnie do obklejonej powierzchni.

Długość taśmy zabezpieczającej w jednej rolce wynosi 50m.


400235: Cena 1-10 szt.: 38 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
400235: Cena nad 10 szt.: 35 zł/szt. bez VATNiebieska uniwersalna samoprzylepna taśma pieczętująca o szerokości 25 mm z warstwą VOID chroniącą przed zerwaniem. Taśma ta pełni rolę zabezpieczenia; po jej zerwaniu niebieska warstwa kleju niosąca napis VOID OPEN odklei się częściowo od taśmy nośnej, przy czym część kleju, również z napisem VOID OPEN (część odwrócona), pozostanie na taśmie. Taśmę można ponownie przykleić (jest nadal klejąca), ale nie można już w żaden sposób ukryć tego, że została zerwana, ponieważ plomba jest uszkodzona. Świetnie nadaje się do zabezpieczenia przesyłek przed otwarciem, drzwi przed niedozwolonym wejściem lub jako plomba gwarancyjna dla serwisu gwarancyjnego.

Długość taśmy zabezpieczającej w jednej rolce wynosi 50 m.


400091: Cena 1-10 szt.: 28 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
400091: Cena nad 10 szt.: 26 zł/szt. bez VATNumeracja jest wprowadzona w warstwę klejącą i nie pozwala na sfałszowanie poprzez nadruk na powierzchni folii.

Plomba foliowa KTL – etykiety samoprzylepne na taśmie posiadające białe pole do nadruku lub zapisania oraz czerwone pole z numeracją.

Głównym walorem zabezpieczającym tej powszechnie wyglądającej naklejki jest zastosowana technika numeracji, praktycznie nie do sfałszowania, i samo zachowanie naklejki w razie próby jej odklejenia. W przypadku takiej próby etykieta ulega podziałowi na warstwę górną i dolną. Dolna warstwa pozostanie mocno przyklejona do podłoża; i to właśnie w tej warstwie nadrukowany jest unikatowy numer seryjny. Brak go natomiast całkowicie w warstwie górnej, która w tym miejscu posiada tylko przezroczyste okienko. To zabezpieczenie zapobiega fałszerstwu poprzez usunięcie nadruku z powierzchni naklejki technikami chemicznymi lub mechanicznymi i nadrukowanie innego numeru, albowiem na powierzchni etykiety nie ma żadnego nadruku. Przeszkodą do sfałszowania całego medium zabezpieczającego jest złożoność technologiczna procesu produkcyjnego. Naklejka dodatkowo posiada zabezpieczenie przeciw oderwaniu „tamper evident“ (VOID), jak widać na załączonych ilustracjach. W przypadku jej zerwania w miejscu rozklejenia warstw pojawi się regularny raster słów „VOID“, który aż do chwili zerwania nie jest na naklejce widoczny w żadnych warunkach. Po rozklejeniu ani dolna, ani górna warstwa nie klei się.

Etykieta świetnie przykleja się do wszystkich rodzajów podłoży: od gładkich powierzchni lakierowanych proszkiem po lekko ziarniste podłoża z tworzyw termoplastycznych lub nielakierowanego strukturyzowanego drewna. Etykiety nadają się do pieczętowania rozdzielnic, zamków, pudeł transportowych ze wszystkich rodzajów materiałów, drzwiczek; służą też jako plomby transportowe.

Koncepcja fizycznego wykonania tego elementu zabezpieczającego jest taka sama, jak w przypadku taśmy samoprzylepnej; z tą tylko różnicą, że poszczególne etykiety zostały nacięte i podklejone papierem, co umożliwia wykonanie nadruku. Szerokość rolki jest więc zgodna z szerokością etykiety i wynosi 50 mm. Długość etykiety to 150 mm.

Oferujemy zadruk etykiet zgodnie z Państwa potrzebami – specyfikację druku i warunki należy ustalić przed zamówieniem tego nośnika.

 • Materiał: PE
 • Rozmiary etykiety: 150 × 50 mm
 • Rolka 50 m: 333 szt. etykiet
 • Numeracja: stopniowo rosnąca
 • Perforacja: co 150 mm

 • 400257: Cena etykiety 5-100 szt.: 1.03 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400257: Cena etykiety nad 100 szt.: 0.69 zł/szt. bez VAT
  400051: Cena rola 1-10 ról: 112 zł/ról bez VAT . . . . . ról    Na stanie
  400051: Cena rola nad 10 ról: 100 zł/ról bez VAT


  Samoprzylepna, przeźroczysta taśma o szerokości 9 mm i długości do 200 m jest nawinięta na szpulę i może być aplikowana na elementy o różnych wymiarach. W szczególności, ten typ etykiet samoprzylepnych stanowi tańszą alternatywę dla technologii hot-stamping, która służy do umieszczania hologramów na dokumenty (dyplomy, certyfikaty, świadectwa, protokoły) przy pomocy ciepła. Aby uzyskać podobny efekt, konieczne jest użycie jak najcieńszej folii, tak aby po umieszczeniu zabezpieczenia, nie zmieniła ona powierzchni naszego dokumentu. Po przyklejeniu tak wykonanej taśmy, wygląda ona niemalże jak integralna część papieru. Osiągnięty efekt jest przybliżony do tego uzyskiwanego z użyciem hot-stamping’u, jednak naklejenie taśmy jest łatwiejsze w zastosowaniu i pociąga za sobą mniejsze koszty. Taki hologram wytwarzany jest z jednolitą warstwą metalu a następnie miejsca, w których nie występuje tekst, są demetalizowane. Metoda ta służy temu, aby hologram był przeźroczysty tam gdzie na warstwach holograficznych nie występuje tekst lub grafika. Dzięki temu, że hologram jest przeźroczysty, nie zostaje naruszony oryginalny wygląd dokumentu, a jednocześnie hologram może być dobrze widoczny pod odpowiednim kątem patrzenia.

  Na taśmie umieszczony jest powtarzający się okresowo wzór giloszowy o szerokości 6 mm i powtarzające się słowa "secure - certificate - protected - bezpečný - certifikát - chráněný". Długość jednego ciągu tych wyrazów to 10 cm. Warstwa holograficzna jest srebrna. Taśma jest sprzedawana na metry, jednostka sprzedaży 1 m.


  400032: Cena: 5.17 zł/m bez VAT . . . . . m    Na stanie
  400243: Cena za szpulę - 200m: 328 zł/pak. bez VAT . . . . . pak.    Na stanie
  ! Nowość technologiczna w naszej ofercie ! – motywy holograficzne pojawią się dopiero w momencie naruszenia plomby

  Prestiżowy holograficzny materiał pieczętujący jest przeznaczony dla luksusowych produktów o istotnym wzornictwie, wymagającym subtelnego i wrażliwego podejścia do aplikacji plomby. Technologia stosowana w produkcji tej folii holograficznej nie jest wykorzystywana w żadnym innym hologramie z naszego asortymentu. Cały potencjał materiału pozostaje ukryty za obliczem błyszczącej, bezbarwnej naklejki, która nie przejawia żadnych cech wizualnych, nawet podczas specjalnego naświetlania lub oglądania pod zmiennym kątem. Cecha klasycznych hologramów jest w tym przypadku celowo ukryta. Motywy holograficzne uwidocznią się dopiero po zerwaniu plomby. W tym momencie plomba podzieli się na dwie części – dolna część pozostanie przyklejona klejem do podłoża, natomiast zerwaniu ulegnie tylko wierzchnia folia. Na obydwu częściach, zarówno na zerwanej folii wierzchniej, jak i na powierzchni zapieczętowanego przedmiotu, pojawi się dotychczas niewidoczna grafika holograficzna o klasycznym tęczowym wyglądzie. Z technologicznego punktu widzenia nie jest to zwykły hologram jedno- lub dwuwarstwowy; tylko matrycowy hologram o wielu warstwach, w których podczas oglądania pod zmieniającym się kątem pojawiają się hasła ORIGINAL, VALID, GENUINE, SECURITY, AUTHENTIC i symbol gwiazdki. Aby plomba działała poprawnie, miejsce aplikacji musi być gładkie i odtłuszczone.

  Do chwili odklejenia plomby naklejka wygląda jak niezawodna, całkowicie bezbarwna, błyszcząca naklejka niezdradzająca żadnych innych ambicji. Nie jest więc tylko naklejką zabezpieczającą, ale również elementem podkreślającym oryginalność i ekskluzywność zapieczętowanego produktu bez naruszenia jego wizerunku. Wysokim wymaganiom co do zabezpieczenia pomagają sprostać wierzchni nadruk termotransferowy, a przede wszystkim logiczna numeracja poszczególnych etykiet. Oferujemy zadruk etykiet zgodnie z Państwa potrzebami – specyfikację druku i warunki należy ustalić przed zamówieniem tego nośnika.

  Poza celami dekoracyjnymi naklejkę można wykorzystać po prostu jako środek zabezpieczający, jednak trochę nietradycyjnie – w postaci zamaskowanej. Naklejka sprawia pozory zwykłej, bezbarwnej taśmy samoprzylepnej, nie wskazującej na jakiekolwiek zabezpieczenie. Wręcz przeciwnie, wygląda, iż łatwo ją można zastąpić, co może zachęcać do jej przerwania, z zamiarem późniejszego jej zastąpienie bezbarwną taśmą samoprzylepną; taśma zostanie przerwana właśnie w miejscu ukrytego mechanizmu zabezpieczającego, wydaje się ono bowiem być miejscem najmniejszego oporu. Nawet w przypadku odnowienia plomby przy użyciu zwykłej folii jej autentyczność można łatwo sprawdzić, po prostu przez jej oderwanie.

  Folia pieczętująca jest dostępna w trzech wersjach, które różnią się tylko rozmiarami fizycznymi; materiał i usytuowanie haseł w warstwie holograficznej pozostają takie same. UWAGA – efekt podziału naklejki na dwie warstwy nie jest osiągalny w przypadku naklejenia na zwykły papier (np. papier biurowy 80 g/m2). Działa natomiast bezproblemowo na wszystkich gładkich powierzchniach, a więc również na papierach gładzonych i kredowych, a ponadto nadaje się również do pieczętowania produktów. W celu zapewnienia doskonałej przyczepności stosowana jest metoda pogrubienia warstwy kleju.


 • Typ 1 – taśma bez końca o szerokości 30 mm na rolce o długości 50 m

 • Typ 2 - etykiety 20 x 20 mm o zaokrąglonych rogach

 • Typ 3 - etykiety 40 x 17 mm o zaokrąglonych rogach


 • Cena ewentualnego nadruku jest obliczana na żądanie (patrz Kontakt)

  400102: Cena rola 50m 1-10 szt.: 103 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400102: Cena rola 50m nad 10 szt.: 95 zł/szt. bez VAT
  400290: Cena etykiety 20x20mm 5-100 szt.: 0.28 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400290: Cena etykiety 20x20mm 101-500 szt.: 0.21 zł/szt. bez VAT
  400290: Cena etykiety 20x20mm nad 500 szt.: 0.14 zł/szt. bez VAT
  400291: Cena etykiety 40x17mm 5-100 szt.: 0.43 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400291: Cena etykiety 40x17mm 101-500 szt.: 0.34 zł/szt. bez VAT
  400291: Cena etykiety 40x17mm nad 500 szt.: 0.31 zł/szt. bez VAT


  Specjalna technologia produkcji warstwy VOID tej taśmy zapewnia bezśladowe usuwanie i dużą przyczepność, nawet do problematycznych, nie do końca gładkich podłoży. W odróżnieniu od innych taśm n podkładzie VOID podczas odklejania nie dzieli się na część, która pozostaje przyczepiona klejem do podłoża, i część wierzchnią folii, niosącą uzupełnienie uwidocznionego motywu graficznego. Pomimo tego, że taśmę cechuje bardzo dobra przyczepność do wszystkich rodzajów podłoża, po oderwaniu nie pozostawia ona śladów kleju. Konsystencja kleju przypomina pod kątem spójności gumę, jak widać na zdjęciach ilustrujących odrywanie taśmy od podłoża. Pozwala to m.in. na użycie taśmy również na trudnych powierzchniach, z których naklejki holograficzne usuwane są ze zbyt dużą łatwością bez uwidocznienia treści warstwy VOID.

  Taśma jest przeznaczona przede wszystkim do zaklejania miejsc dostępu do zabezpieczonych przedmiotów. Typowym przykładem użycia może być zaklejenie pudła, z które trzeba zerwać taśmę, aby móc go rozpakować, lub zaklejanie umów czy pieczętowanie skrzynek z wartościowymi dokumentami. Podczas zrywania taśmy pojawią się hasła „VOID“ i „OPEN“, uwidaczniając w ten sposób otwarcie opakowania. Korzystną cechą taśmy jest, iż zachowuje właściwości klejące plomby nawet po jej oderwaniu (w przeciwieństwie do naklejek holograficznych VOID).

  Długość całej taśmy wynosi 50 metrów. Taśma jest dostępna również w postaci okrągłych (H82), kwadratowych (H81) lub prostokątnych (H54) naklejek. Atutem taśmy jest jednak to, że można ją uciąć na długość potrzebną do danej aplikacji. Taśmę możemy wyprodukować również w innych szerokościach, a dodatkowo możemy zapewnić jej zadruk. Aby uzyskać szczegółowe informacje lub ofertę cenową, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym -> Kontakt. Taśmę można zadrukować techniką termotransferu.

  Cena ewentualnego nadruku jest obliczana na żądanie (patrz  Kontakt) • Długość: 50 m
 • Szerokość: 20 mm
 • Średnica wewnętrzna rolki: 75 mm
 • Kolor: czerwony

 • 400106: Cena 1-10 szt.: 69 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400106: Cena nad 10 szt.: 60.34 zł/szt. bez VAT


  Specjalna technologia produkcji warstwy VOID tej taśmy zapewnia bezśladowe usuwanie i dużą przyczepność, nawet do problematycznych, nie do końca gładkich podłoży. W odróżnieniu od innych taśm n podkładzie VOID podczas odklejania nie dzieli się na część, która pozostaje przyczepiona klejem do podłoża, i część wierzchnią folii, niosącą uzupełnienie uwidocznionego motywu graficznego. Pomimo tego, że taśmę cechuje bardzo dobra przyczepność do wszystkich rodzajów podłoża, po oderwaniu nie pozostawia ona śladów kleju. Konsystencja kleju przypomina pod kątem spójności gumę, jak widać na zdjęciach ilustrujących odrywanie taśmy od podłoża. Pozwala to m.in. na użycie taśmy również na trudnych powierzchniach, z których naklejki holograficzne usuwane są ze zbyt dużą łatwością bez uwidocznienia treści warstwy VOID.

  Taśma jest przeznaczona przede wszystkim do zaklejania miejsc dostępu do zabezpieczonych przedmiotów. Typowym przykładem użycia może być zaklejenie pudła, z które trzeba zerwać taśmę, aby móc go rozpakować, lub zaklejanie umów czy pieczętowanie skrzynek z wartościowymi dokumentami. Podczas zrywania taśmy pojawią się hasła „VOID“ i „OPEN“, uwidaczniając w ten sposób otwarcie opakowania. Korzystną cechą taśmy jest, iż zachowuje właściwości klejące plomby nawet po jej oderwaniu (w przeciwieństwie do naklejek holograficznych VOID).

  Długość całej taśmy wynosi 50 metrów. Taśma jest dostępna również w postaci okrągłych (H82), kwadratowych (H81) lub prostokątnych (H54) naklejek. Atutem taśmy jest jednak to, że można ją uciąć na długość potrzebną do danej aplikacji. Taśmę możemy wyprodukować również w innych szerokościach, a dodatkowo możemy zapewnić jej zadruk. Aby uzyskać szczegółowe informacje lub ofertę cenową, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym -> Kontakt. Taśmę można zadrukować techniką termotransferu.

  Cena ewentualnego nadruku jest obliczana na żądanie (patrz  Kontakt) • Długość: 50 m
 • Szerokość: 20 mm
 • Średnica wewnętrzna rolki: 75 mm
 • Kolor: niebieski Pantone 2161C

 • 400107: Cena 1-10 szt.: 69 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400107: Cena nad 10 szt.: 60.34 zł/szt. bez VAT


  Specjalna technologia produkcji warstwy VOID tej taśmy zapewnia bezśladowe usuwanie i dużą przyczepność, nawet do problematycznych, nie do końca gładkich podłoży. W odróżnieniu od innych taśm n podkładzie VOID podczas odklejania nie dzieli się na część, która pozostaje przyczepiona klejem do podłoża, i część wierzchnią folii, niosącą uzupełnienie uwidocznionego motywu graficznego. Pomimo tego, że taśmę cechuje bardzo dobra przyczepność do wszystkich rodzajów podłoża, po oderwaniu nie pozostawia ona śladów kleju. Konsystencja kleju przypomina pod kątem spójności gumę, jak widać na zdjęciach ilustrujących odrywanie taśmy od podłoża. Pozwala to m.in. na użycie taśmy również na trudnych powierzchniach, z których naklejki holograficzne usuwane są ze zbyt dużą łatwością bez uwidocznienia treści warstwy VOID.

  Taśma jest przeznaczona przede wszystkim do zaklejania miejsc dostępu do zabezpieczonych przedmiotów. Typowym przykładem użycia może być zaklejenie pudła, z które trzeba zerwać taśmę, aby móc go rozpakować, lub zaklejanie umów czy pieczętowanie skrzynek z wartościowymi dokumentami. Podczas zrywania taśmy pojawią się hasła „VOID“ i „OPEN“, uwidaczniając w ten sposób otwarcie opakowania. Korzystną cechą taśmy jest, iż zachowuje właściwości klejące plomby nawet po jej oderwaniu (w przeciwieństwie do naklejek holograficznych VOID).

  Długość całej taśmy wynosi 50 metrów. Taśma jest dostępna również w postaci okrągłych (H82), kwadratowych (H81) lub prostokątnych (H54) naklejek. Atutem taśmy jest jednak to, że można ją uciąć na długość potrzebną do danej aplikacji. Taśmę możemy wyprodukować również w innych szerokościach, a dodatkowo możemy zapewnić jej zadruk. Aby uzyskać szczegółowe informacje lub ofertę cenową, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym -> Kontakt. Taśmę można zadrukować techniką termotransferu.

  Cena ewentualnego nadruku jest obliczana na żądanie (patrz  Kontakt) • Długość: 50 m
 • Szerokość: 20 mm
 • Średnica wewnętrzna rolki: 75 mm
 • Kolor: czarny

 • 400113: Cena 1-10 szt.: 69 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400113: Cena nad 10 szt.: 60.34 zł/szt. bez VAT


  Specjalna technologia produkcji warstwy VOID tej taśmy zapewnia bezśladowe usuwanie i dużą przyczepność, nawet do problematycznych, nie do końca gładkich podłoży. W odróżnieniu od innych taśm n podkładzie VOID podczas odklejania nie dzieli się na część, która pozostaje przyczepiona klejem do podłoża, i część wierzchnią folii, niosącą uzupełnienie uwidocznionego motywu graficznego. Pomimo tego, że taśmę cechuje bardzo dobra przyczepność do wszystkich rodzajów podłoża, po oderwaniu nie pozostawia ona śladów kleju. Konsystencja kleju przypomina pod kątem spójności gumę, jak widać na zdjęciach ilustrujących odrywanie taśmy od podłoża. Pozwala to m.in. na użycie taśmy również na trudnych powierzchniach, z których naklejki holograficzne usuwane są ze zbyt dużą łatwością bez uwidocznienia treści warstwy VOID.

  Taśma jest przeznaczona przede wszystkim do zaklejania miejsc dostępu do zabezpieczonych przedmiotów. Typowym przykładem użycia może być zaklejenie pudła, z które trzeba zerwać taśmę, aby móc go rozpakować, lub zaklejanie umów czy pieczętowanie skrzynek z wartościowymi dokumentami. Podczas zrywania taśmy pojawią się hasła „VOID“ i „OPEN“, uwidaczniając w ten sposób otwarcie opakowania. Korzystną cechą taśmy jest, iż zachowuje właściwości klejące plomby nawet po jej oderwaniu (w przeciwieństwie do naklejek holograficznych VOID).

  Długość całej taśmy wynosi 50 metrów. Taśma jest dostępna również w postaci okrągłych (H82), kwadratowych (H81) lub prostokątnych (H54) naklejek. Atutem taśmy jest jednak to, że można ją uciąć na długość potrzebną do danej aplikacji. Taśmę możemy wyprodukować również w innych szerokościach, a dodatkowo możemy zapewnić jej zadruk. Aby uzyskać szczegółowe informacje lub ofertę cenową, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym -> Kontakt. Taśmę można zadrukować techniką termotransferu.

  Cena ewentualnego nadruku jest obliczana na żądanie (patrz  Kontakt) • Długość: 50 m
 • Szerokość: 20 mm
 • Średnica wewnętrzna rolki: 75 mm
 • Kolor: biały

 • 400114: Cena 1-10 szt.: 69 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400114: Cena nad 10 szt.: 60.34 zł/szt. bez VAT


  Specjalna technologia produkcji warstwy VOID tej taśmy zapewnia bezśladowe usuwanie i dużą przyczepność, nawet do problematycznych, nie do końca gładkich podłoży. W odróżnieniu od innych taśm n podkładzie VOID podczas odklejania nie dzieli się na część, która pozostaje przyczepiona klejem do podłoża, i część wierzchnią folii, niosącą uzupełnienie uwidocznionego motywu graficznego. Pomimo tego, że taśmę cechuje bardzo dobra przyczepność do wszystkich rodzajów podłoża, po oderwaniu nie pozostawia ona śladów kleju. Konsystencja kleju przypomina pod kątem spójności gumę, jak widać na zdjęciach ilustrujących odrywanie taśmy od podłoża. Pozwala to m.in. na użycie taśmy również na trudnych powierzchniach, z których naklejki holograficzne usuwane są ze zbyt dużą łatwością bez uwidocznienia treści warstwy VOID.

  Taśma jest przeznaczona przede wszystkim do zaklejania miejsc dostępu do zabezpieczonych przedmiotów. Typowym przykładem użycia może być zaklejenie pudła, z które trzeba zerwać taśmę, aby móc go rozpakować, lub zaklejanie umów czy pieczętowanie skrzynek z wartościowymi dokumentami. Podczas zrywania taśmy pojawią się hasła „VOID“ i „OPEN“, uwidaczniając w ten sposób otwarcie opakowania. Korzystną cechą taśmy jest, iż zachowuje właściwości klejące plomby nawet po jej oderwaniu (w przeciwieństwie do naklejek holograficznych VOID).

  Długość całej taśmy wynosi 50 metrów. Taśma jest dostępna również w postaci okrągłych (H82), kwadratowych (H81) lub prostokątnych (H54) naklejek. Atutem taśmy jest jednak to, że można ją uciąć na długość potrzebną do danej aplikacji. Taśmę możemy wyprodukować również w innych szerokościach, a dodatkowo możemy zapewnić jej zadruk. Aby uzyskać szczegółowe informacje lub ofertę cenową, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym -> Kontakt. Taśmę można zadrukować techniką termotransferu.

  Cena ewentualnego nadruku jest obliczana na żądanie (patrz  Kontakt) • Długość: 50 m
 • Szerokość: 20 mm
 • Średnica wewnętrzna rolki: 75 mm
 • Kolor: żółty Pantone 361C

 • 400115: Cena 1-10 szt.: 69 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400115: Cena nad 10 szt.: 60.34 zł/szt. bez VAT


  Specjalna technologia produkcji warstwy VOID tej taśmy zapewnia bezśladowe usuwanie i dużą przyczepność, nawet do problematycznych, nie do końca gładkich podłoży. W odróżnieniu od innych taśm n podkładzie VOID podczas odklejania nie dzieli się na część, która pozostaje przyczepiona klejem do podłoża, i część wierzchnią folii, niosącą uzupełnienie uwidocznionego motywu graficznego. Pomimo tego, że taśmę cechuje bardzo dobra przyczepność do wszystkich rodzajów podłoża, po oderwaniu nie pozostawia ona śladów kleju. Konsystencja kleju przypomina pod kątem spójności gumę, jak widać na zdjęciach ilustrujących odrywanie taśmy od podłoża. Pozwala to m.in. na użycie taśmy również na trudnych powierzchniach, z których naklejki holograficzne usuwane są ze zbyt dużą łatwością bez uwidocznienia treści warstwy VOID.

  Taśma jest przeznaczona przede wszystkim do zaklejania miejsc dostępu do zabezpieczonych przedmiotów. Typowym przykładem użycia może być zaklejenie pudła, z które trzeba zerwać taśmę, aby móc go rozpakować, lub zaklejanie umów czy pieczętowanie skrzynek z wartościowymi dokumentami. Podczas zrywania taśmy pojawią się hasła „VOID“ i „OPEN“, uwidaczniając w ten sposób otwarcie opakowania. Korzystną cechą taśmy jest, iż zachowuje właściwości klejące plomby nawet po jej oderwaniu (w przeciwieństwie do naklejek holograficznych VOID).

  Długość całej taśmy wynosi 50 metrów. Taśma jest dostępna również w postaci okrągłych (H82), kwadratowych (H81) lub prostokątnych (H54) naklejek. Atutem taśmy jest jednak to, że można ją uciąć na długość potrzebną do danej aplikacji. Taśmę możemy wyprodukować również w innych szerokościach, a dodatkowo możemy zapewnić jej zadruk. Aby uzyskać szczegółowe informacje lub ofertę cenową, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym -> Kontakt. Taśmę można zadrukować techniką termotransferu.

  Cena ewentualnego nadruku jest obliczana na żądanie (patrz  Kontakt) • Długość: 50 m
 • Szerokość: 20 mm
 • Średnica wewnętrzna rolki: 75 mm
 • Kolor: zielony Pantone 116C

 • 400116: Cena 1-10 szt.: 69 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400116: Cena nad 10 szt.: 60.34 zł/szt. bez VAT


  Samoprzylepna taśma holograficzna o szerokości 100 mm i długości 48 m.b., przeznaczona przede wszystkich do celów dekoracyjnych lub do zadruku laserowego, termotransferowego lub sitodruku. Świetnie nadaje się do tworzenia własnych naklejek holograficznych o różnych wymiarach w małym nakładzie, np. za pomocą plotera tnącego.

  Folia holograficzna nie jest zniszczalna, co oznacza, że można ją odkleić i ponownie przykleić. Folia naklejona jest na papierze nośnym, a więc można ją wykorzystać w ploterze. Samoprzylepną taśmę holograficzną cechuje świetna przyczepność do wszystkich podłoży – nawet tych problematycznych, takich jak szorstkie plastiki.

  Motyw naklejki tworzą powtarzalne kwadraciki o długości boku 6 mm, wypełnione matrycowym hologramem koncentrycznie rotujących odcinków.

 • Kolor: srebrny
 • Szerokość: 100 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • grubość warstwy 40µm, grubości kleju 20µm

  400131: Cena: 207 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna taśma holograficzna o szerokości 50 mm i długości 48 m.b., przeznaczona przede wszystkich do celów dekoracyjnych lub do zadruku laserowego, termotransferowego lub sitodruku. Świetnie nadaje się do tworzenia własnych naklejek holograficznych o różnych wymiarach w małym nakładzie, np. za pomocą plotera tnącego.

  Folia holograficzna nie jest zniszczalna, co oznacza, że można ją odkleić i ponownie przykleić. Folia naklejona jest na papierze nośnym, a więc można ją wykorzystać w ploterze. Samoprzylepną taśmę holograficzną cechuje świetna przyczepność do wszystkich podłoży – nawet tych problematycznych, takich jak szorstkie plastiki.

  Motyw naklejki tworzą powtarzalne kwadraciki o długości boku 6 mm, wypełnione matrycowym hologramem koncentrycznie rotujących odcinków.

 • Kolor: srebrny
 • Szerokość: 50 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • grubość warstwy 40µm, grubości kleju 20µm

  400132: Cena: 112 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna folia holograficzna – taśma o szerokości 25 mm i długości 48 m.b., świetnie nadaje się do obklejenia np. obręczy hula hoop, pomocy artystycznych, sprzętu do ćwiczeń, podarunków lub innych przedmiotów, które wymagają pomysłowego udekorowania. Może być przydatna również dla wędkarzy do tworzenia muszek i innych przynęt wędkarskich. Motyw na taśmie sprawia wrażenie rybich łusek i dobrze odbija światło. Naklejka holograficzna naklejona jest na folii nośnej.

  Motyw naklejki tworzą powtarzalne kwadraciki o długości boku 6 mm, wypełnione matrycowym hologramem koncentrycznie rotujących odcinków.

 • Kolor: srebrny
 • Szerokość: 25 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • grubość warstwy 40µm, grubości kleju 20µm

  400133: Cena: 60 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna taśma holograficzna o szerokości 100 mm i długości 48 m.b., przeznaczona przede wszystkich do celów dekoracyjnych lub do zadruku laserowego, termotransferowego lub sitodruku. Świetnie nadaje się do tworzenia własnych naklejek holograficznych o różnych wymiarach w małym nakładzie, np. za pomocą plotera tnącego.

  Folia holograficzna nie jest zniszczalna, co oznacza, że można ją odkleić i ponownie przykleić. Folia naklejona jest na papierze nośnym, a więc można ją wykorzystać w ploterze. Samoprzylepną taśmę holograficzną cechuje świetna przyczepność do wszystkich podłoży – nawet tych problematycznych, takich jak szorstkie plastiki.

  Motyw naklejki tworzą powtarzalne kwadraciki o długości boku 6 mm, wypełnione matrycowym hologramem koncentrycznie rotujących odcinków.

 • Kolor: czerwony
 • Szerokość: 100 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • grubość warstwy 40µm, grubości kleju 20µm

  400136: Cena: 207 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna taśma holograficzna o szerokości 50 mm i długości 48 m.b., przeznaczona przede wszystkich do celów dekoracyjnych lub do zadruku laserowego, termotransferowego lub sitodruku. Świetnie nadaje się do tworzenia własnych naklejek holograficznych o różnych wymiarach w małym nakładzie, np. za pomocą plotera tnącego.

  Folia holograficzna nie jest zniszczalna, co oznacza, że można ją odkleić i ponownie przykleić. Folia naklejona jest na papierze nośnym, a więc można ją wykorzystać w ploterze. Samoprzylepną taśmę holograficzną cechuje świetna przyczepność do wszystkich podłoży – nawet tych problematycznych, takich jak szorstkie plastiki.

  Motyw naklejki tworzą powtarzalne kwadraciki o długości boku 6 mm, wypełnione matrycowym hologramem koncentrycznie rotujących odcinków.

 • Kolor: czerwony
 • Szerokość: 50 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • grubość warstwy 40µm, grubości kleju 20µm

  400137: Cena: 112 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna folia holograficzna – taśma o szerokości 25 mm i długości 48 m.b., świetnie nadaje się do obklejenia np. obręczy hula hoop, pomocy artystycznych, sprzętu do ćwiczeń, podarunków lub innych przedmiotów, które wymagają pomysłowego udekorowania. Może być przydatna również dla wędkarzy do tworzenia muszek i innych przynęt wędkarskich. Motyw na taśmie sprawia wrażenie rybich łusek i dobrze odbija światło. Naklejka holograficzna naklejona jest na folii nośnej.

  Motyw naklejki tworzą powtarzalne kwadraciki o długości boku 6 mm, wypełnione matrycowym hologramem koncentrycznie rotujących odcinków.

 • Kolor: czerwony
 • Szerokość: 25 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • grubość warstwy 40µm, grubości kleju 20µm

  400138: Cena: 60 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna taśma holograficzna o szerokości 100 mm i długości 48 m.b., przeznaczona przede wszystkich do celów dekoracyjnych lub do zadruku laserowego, termotransferowego lub sitodruku. Świetnie nadaje się do tworzenia własnych naklejek holograficznych o różnych wymiarach w małym nakładzie, np. za pomocą plotera tnącego.

  Folia holograficzna nie jest zniszczalna, co oznacza, że można ją odkleić i ponownie przykleić. Folia naklejona jest na papierze nośnym, a więc można ją wykorzystać w ploterze. Samoprzylepną taśmę holograficzną cechuje świetna przyczepność do wszystkich podłoży – nawet tych problematycznych, takich jak szorstkie plastiki.

  Motyw naklejki tworzą powtarzalne kwadraciki o długości boku 6 mm, wypełnione matrycowym hologramem koncentrycznie rotujących odcinków.

 • Kolor: zielony
 • Szerokość: 100 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • grubość warstwy 40µm, grubości kleju 20µm

  400141: Cena: 207 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna taśma holograficzna o szerokości 50 mm i długości 48 m.b., przeznaczona przede wszystkich do celów dekoracyjnych lub do zadruku laserowego, termotransferowego lub sitodruku. Świetnie nadaje się do tworzenia własnych naklejek holograficznych o różnych wymiarach w małym nakładzie, np. za pomocą plotera tnącego.

  Folia holograficzna nie jest zniszczalna, co oznacza, że można ją odkleić i ponownie przykleić. Folia naklejona jest na papierze nośnym, a więc można ją wykorzystać w ploterze. Samoprzylepną taśmę holograficzną cechuje świetna przyczepność do wszystkich podłoży – nawet tych problematycznych, takich jak szorstkie plastiki.

  Motyw naklejki tworzą powtarzalne kwadraciki o długości boku 6 mm, wypełnione matrycowym hologramem koncentrycznie rotujących odcinków.

 • Kolor: zielony
 • Szerokość: 50 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • grubość warstwy 40µm, grubości kleju 20µm

  400142: Cena: 112 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna folia holograficzna – taśma o szerokości 25 mm i długości 48 m.b., świetnie nadaje się do obklejenia np. obręczy hula hoop, pomocy artystycznych, sprzętu do ćwiczeń, podarunków lub innych przedmiotów, które wymagają pomysłowego udekorowania. Może być przydatna również dla wędkarzy do tworzenia muszek i innych przynęt wędkarskich. Motyw na taśmie sprawia wrażenie rybich łusek i dobrze odbija światło. Naklejka holograficzna naklejona jest na folii nośnej.

  Motyw naklejki tworzą powtarzalne kwadraciki o długości boku 6 mm, wypełnione matrycowym hologramem koncentrycznie rotujących odcinków.

 • Kolor: zielony
 • Szerokość: 25 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • grubość warstwy 40µm, grubości kleju 20µm

  400143: Cena: 60 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna taśma holograficzna o szerokości 100 mm i długości 48 m.b., przeznaczona przede wszystkich do celów dekoracyjnych lub do zadruku laserowego, termotransferowego lub sitodruku. Świetnie nadaje się do tworzenia własnych naklejek holograficznych o różnych wymiarach w małym nakładzie, np. za pomocą plotera tnącego.

  Folia holograficzna nie jest zniszczalna, co oznacza, że można ją odkleić i ponownie przykleić. Folia naklejona jest na papierze nośnym, a więc można ją wykorzystać w ploterze. Samoprzylepną taśmę holograficzną cechuje świetna przyczepność do wszystkich podłoży – nawet tych problematycznych, takich jak szorstkie plastiki.

  Motyw naklejki tworzą powtarzalne kwadraciki o długości boku 6 mm, wypełnione matrycowym hologramem koncentrycznie rotujących odcinków.

 • Kolor: niebieski
 • Szerokość: 100 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • grubość warstwy 40µm, grubości kleju 20µm

  400146: Cena: 207 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna taśma holograficzna o szerokości 50 mm i długości 48 m.b., przeznaczona przede wszystkich do celów dekoracyjnych lub do zadruku laserowego, termotransferowego lub sitodruku. Świetnie nadaje się do tworzenia własnych naklejek holograficznych o różnych wymiarach w małym nakładzie, np. za pomocą plotera tnącego.

  Folia holograficzna nie jest zniszczalna, co oznacza, że można ją odkleić i ponownie przykleić. Folia naklejona jest na papierze nośnym, a więc można ją wykorzystać w ploterze. Samoprzylepną taśmę holograficzną cechuje świetna przyczepność do wszystkich podłoży – nawet tych problematycznych, takich jak szorstkie plastiki.

  Motyw naklejki tworzą powtarzalne kwadraciki o długości boku 6 mm, wypełnione matrycowym hologramem koncentrycznie rotujących odcinków.

 • Kolor: niebieski
 • Szerokość: 50 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • grubość warstwy 40µm, grubości kleju 20µm

  400147: Cena: 112 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna folia holograficzna – taśma o szerokości 25 mm i długości 48 m.b., świetnie nadaje się do obklejenia np. obręczy hula hoop, pomocy artystycznych, sprzętu do ćwiczeń, podarunków lub innych przedmiotów, które wymagają pomysłowego udekorowania. Może być przydatna również dla wędkarzy do tworzenia muszek i innych przynęt wędkarskich. Motyw na taśmie sprawia wrażenie rybich łusek i dobrze odbija światło. Naklejka holograficzna naklejona jest na folii nośnej.

  Motyw naklejki tworzą powtarzalne kwadraciki o długości boku 6 mm, wypełnione matrycowym hologramem koncentrycznie rotujących odcinków.

 • Kolor: niebieski
 • Szerokość: 25 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • grubość warstwy 40µm, grubości kleju 20µm

  400148: Cena: 60 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna taśma holograficzna o szerokości 100 mm i długości 48 m.b., przeznaczona przede wszystkich do celów dekoracyjnych lub do zadruku laserowego, termotransferowego lub sitodruku. Świetnie nadaje się do tworzenia własnych naklejek holograficznych o różnych wymiarach w małym nakładzie, np. za pomocą plotera tnącego.

  Folia holograficzna nie jest zniszczalna, co oznacza, że można ją odkleić i ponownie przykleić. Folia naklejona jest na papierze nośnym, a więc można ją wykorzystać w ploterze. Samoprzylepną taśmę holograficzną cechuje świetna przyczepność do wszystkich podłoży – nawet tych problematycznych, takich jak szorstkie plastiki.

  Motyw naklejki tworzą powtarzalne kwadraciki o długości boku 6 mm, wypełnione matrycowym hologramem koncentrycznie rotujących odcinków.

 • Kolor: złoty
 • Szerokość: 100 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • grubość warstwy 40µm, grubości kleju 20µm

  400151: Cena: 207 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna taśma holograficzna o szerokości 50 mm i długości 48 m.b., przeznaczona przede wszystkich do celów dekoracyjnych lub do zadruku laserowego, termotransferowego lub sitodruku. Świetnie nadaje się do tworzenia własnych naklejek holograficznych o różnych wymiarach w małym nakładzie, np. za pomocą plotera tnącego.

  Folia holograficzna nie jest zniszczalna, co oznacza, że można ją odkleić i ponownie przykleić. Folia naklejona jest na papierze nośnym, a więc można ją wykorzystać w ploterze. Samoprzylepną taśmę holograficzną cechuje świetna przyczepność do wszystkich podłoży – nawet tych problematycznych, takich jak szorstkie plastiki.

  Motyw naklejki tworzą powtarzalne kwadraciki o długości boku 6 mm, wypełnione matrycowym hologramem koncentrycznie rotujących odcinków.

 • Kolor: złoty
 • Szerokość: 50 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • grubość warstwy 40µm, grubości kleju 20µm

  400152: Cena: 112 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna folia holograficzna – taśma o szerokości 25 mm i długości 48 m.b., świetnie nadaje się do obklejenia np. obręczy hula hoop, pomocy artystycznych, sprzętu do ćwiczeń, podarunków lub innych przedmiotów, które wymagają pomysłowego udekorowania. Może być przydatna również dla wędkarzy do tworzenia muszek i innych przynęt wędkarskich. Motyw na taśmie sprawia wrażenie rybich łusek i dobrze odbija światło. Naklejka holograficzna naklejona jest na folii nośnej.

  Motyw naklejki tworzą powtarzalne kwadraciki o długości boku 6 mm, wypełnione matrycowym hologramem koncentrycznie rotujących odcinków.

 • Kolor: złoty
 • Szerokość: 25 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • grubość warstwy 40µm, grubości kleju 20µm

  400153: Cena: 60 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna taśma holograficzna o szerokości 100 mm i długości 48 m.b., przeznaczona przede wszystkich do celów dekoracyjnych lub do zadruku laserowego, termotransferowego lub sitodruku. Świetnie nadaje się do tworzenia własnych naklejek holograficznych o różnych wymiarach w małym nakładzie, np. za pomocą plotera tnącego.

  Folia holograficzna nie jest zniszczalna, co oznacza, że można ją odkleić i ponownie przykleić. Folia naklejona jest na papierze nośnym, a więc można ją wykorzystać w ploterze. Samoprzylepną taśmę holograficzną cechuje świetna przyczepność do wszystkich podłoży – nawet tych problematycznych, takich jak szorstkie plastiki.

  Taśma posiada złotą, refleksyjną powierzchnię holograficzną.

 • Kolor: złoty refleksyjny
 • Szerokość: 100 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • 400166: Cena: 207 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna taśma holograficzna o szerokości 100 mm i długości 48 m.b., przeznaczona przede wszystkich do celów dekoracyjnych lub do zadruku laserowego, termotransferowego lub sitodruku. Świetnie nadaje się do tworzenia własnych naklejek holograficznych o różnych wymiarach w małym nakładzie, np. za pomocą plotera tnącego.

  Folia holograficzna nie jest zniszczalna, co oznacza, że można ją odkleić i ponownie przykleić. Folia naklejona jest na papierze nośnym, a więc można ją wykorzystać w ploterze. Samoprzylepną taśmę holograficzną cechuje świetna przyczepność do wszystkich podłoży – nawet tych problematycznych, takich jak szorstkie plastiki.

  Taśma posiada srebra, refleksyjną powierzchnię holograficzną.

 • Kolor: srebry refleksyjny
 • Szerokość: 100 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • 400161: Cena: 207 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna taśma holograficzna o szerokości 50 mm i długości 48 m.b., przeznaczona przede wszystkich do celów dekoracyjnych lub do zadruku laserowego, termotransferowego lub sitodruku. Świetnie nadaje się do tworzenia własnych naklejek holograficznych o różnych wymiarach w małym nakładzie, np. za pomocą plotera tnącego.

  Folia holograficzna nie jest zniszczalna, co oznacza, że można ją odkleić i ponownie przykleić. Folia naklejona jest na papierze nośnym, a więc można ją wykorzystać w ploterze. Samoprzylepną taśmę holograficzną cechuje świetna przyczepność do wszystkich podłoży – nawet tych problematycznych, takich jak szorstkie plastiki.

  Taśma posiada srebra, refleksyjną powierzchnię holograficzną.

 • Kolor: srebry refleksyjny
 • Szerokość: 50 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • 400162: Cena: 112 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna taśma holograficzna o szerokości 50 mm i długości 48 m.b., przeznaczona przede wszystkich do celów dekoracyjnych lub do zadruku laserowego, termotransferowego lub sitodruku. Świetnie nadaje się do tworzenia własnych naklejek holograficznych o różnych wymiarach w małym nakładzie, np. za pomocą plotera tnącego.

  Folia holograficzna nie jest zniszczalna, co oznacza, że można ją odkleić i ponownie przykleić. Folia naklejona jest na papierze nośnym, a więc można ją wykorzystać w ploterze. Samoprzylepną taśmę holograficzną cechuje świetna przyczepność do wszystkich podłoży – nawet tych problematycznych, takich jak szorstkie plastiki.

  Taśma posiada złotą, refleksyjną powierzchnię holograficzną.

 • Kolor: złoty refleksyjny
 • Szerokość: 50 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • 400167: Cena: 112 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna folia holograficzna – taśma o szerokości 25 mm i długości 48 m.b., z efektem refleksyjnym odbijającym kolorową tęczę w zależności od kąta padania światła. Taśma świetnie nadaje się do obklejenia np. obręczy hula hoop, pomocy artystycznych, sprzętu do ćwiczeń, podarunków, zabawek lub innych przedmiotów, które wymagają pomysłowego udekorowania. Naklejka holograficzna naklejona jest na folii nośnej.

  Taśma posiada srebra, refleksyjną powierzchnię holograficzną.

 • Kolor: srebry refleksyjny
 • Szerokość: 25 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • 400163: Cena: 60 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna folia holograficzna – taśma o szerokości 25 mm i długości 48 m.b., z efektem refleksyjnym odbijającym kolorową tęczę w zależności od kąta padania światła. Taśma świetnie nadaje się do obklejenia np. obręczy hula hoop, pomocy artystycznych, sprzętu do ćwiczeń, podarunków, zabawek lub innych przedmiotów, które wymagają pomysłowego udekorowania. Naklejka holograficzna naklejona jest na folii nośnej.

  Taśma posiada złotą, refleksyjną powierzchnię holograficzną.

 • Kolor: złoty refleksyjny
 • Szerokość: 25 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • 400168: Cena: 60 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna taśma holograficzna o szerokości 100 mm i długości 48 m.b., przeznaczona przede wszystkich do celów dekoracyjnych lub do zadruku laserowego, termotransferowego lub sitodruku. Świetnie nadaje się do tworzenia własnych naklejek holograficznych o różnych wymiarach w małym nakładzie, np. za pomocą plotera tnącego.

  Folia holograficzna nie jest zniszczalna, co oznacza, że można ją odkleić i ponownie przykleić. Folia naklejona jest na papierze nośnym, a więc można ją wykorzystać w ploterze. Samoprzylepną taśmę holograficzną cechuje świetna przyczepność do wszystkich podłoży – nawet tych problematycznych, takich jak szorstkie plastiki.

  Taśma posiada srebrną powierzchnię holograficzną z motywem stłuczonego szkła i kółek.

 • Kolor: srebrny
 • Szerokość: 100 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • 400226: Cena: 207 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna taśma holograficzna o szerokości 50 mm i długości 48 m.b., przeznaczona przede wszystkich do celów dekoracyjnych lub do zadruku laserowego, termotransferowego lub sitodruku. Świetnie nadaje się do tworzenia własnych naklejek holograficznych o różnych wymiarach w małym nakładzie, np. za pomocą plotera tnącego.

  Folia holograficzna nie jest zniszczalna, co oznacza, że można ją odkleić i ponownie przykleić. Folia naklejona jest na papierze nośnym, a więc można ją wykorzystać w ploterze. Samoprzylepną taśmę holograficzną cechuje świetna przyczepność do wszystkich podłoży – nawet tych problematycznych, takich jak szorstkie plastiki.

  Taśma posiada srebrną powierzchnię holograficzną z motywem stłuczonego szkła i kółek.

 • Kolor: srebrny
 • Szerokość: 50 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • 400227: Cena: 112 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie


  Samoprzylepna folia holograficzna – taśma o szerokości 25 mm i długości 48 m.b., świetnie nadaje się do obklejenia np. obręczy hula hoop, pomocy artystycznych, sprzętu do ćwiczeń, podarunków lub innych przedmiotów, które wymagają pomysłowego udekorowania. Naklejka holograficzna naklejona jest na folii nośnej.

  Taśma posiada srebrną powierzchnię holograficzną z motywem stłuczonego szkła i kółek.

 • Kolor: srebrny
 • Szerokość: 25 mm
 • Długość w m.b.: 48 m

 • 400228: Cena: 60 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  Etykiety samoprzylepne do znakowania i opisania przewodów, nadają się do opisania ręcznego, jak również do zadruku drukarką termiczną lub laserową (ale nie atramentową).

  Dodatkowo oferujemy czarnym kolorem włącznie z numeracją. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zadruku, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod numerem  +420 603 357 606.

  Idealne do opisywania kabli w puszkach elektroinstalacyjnych i wiązkach – umożliwiają łatwą identyfikację poszczególnych przewodów. Etykiety opisowe na kable oferujemy w pięciu wersjach kolorystycznych, zapewniających jeszcze lepsze odróżnienie przewodów – fioletowej, czerwonej, pomarańczowej, żółtej i białej.

  Na etykietach można pisać np. pisakiem, markerem do płyt CD, wiecznym piórem (na naboje) lub zwykłym ołówkiem. Nie jest jednak możliwy zapis piórem kulkowym. Etykiety są wodoodporne.

  Przeznaczone dla przewodów maksymalnie do średnicy 8 mm. Można je nakleić również na przewody o większej średnicy, jednak w takim przypadku należy liczyć się z mniejszą trwałością przyklejenia.


 • Rozmiary: 70 x 12mm
 • Długość części nośnej (taśmy): 30mm
 • Ilość w opakowaniu (rolce): 1000ks
 • Kolor: fioletowy

 • 400108: Cena naklejka: 0.17 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400355: Cena rolka 1000szt.: 121 zł/rolka bez VAT . . . . . rolka    Na stanie
  Etykiety samoprzylepne do znakowania i opisania przewodów, nadają się do opisania ręcznego, jak również do zadruku drukarką termiczną lub laserową (ale nie atramentową).

  Dodatkowo oferujemy czarnym kolorem włącznie z numeracją. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zadruku, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod numerem  +420 603 357 606.

  Idealne do opisywania kabli w puszkach elektroinstalacyjnych i wiązkach – umożliwiają łatwą identyfikację poszczególnych przewodów. Etykiety opisowe na kable oferujemy w pięciu wersjach kolorystycznych, zapewniających jeszcze lepsze odróżnienie przewodów – fioletowej, czerwonej, pomarańczowej, żółtej i białej.

  Na etykietach można pisać np. pisakiem, markerem do płyt CD, wiecznym piórem (na naboje) lub zwykłym ołówkiem. Nie jest jednak możliwy zapis piórem kulkowym. Etykiety są wodoodporne.

  Przeznaczone dla przewodów maksymalnie do średnicy 8 mm. Można je nakleić również na przewody o większej średnicy, jednak w takim przypadku należy liczyć się z mniejszą trwałością przyklejenia.


 • Rozmiary: 70 x 12mm
 • Długość części nośnej (taśmy): 30mm
 • Ilość w opakowaniu (rolce): 1000ks
 • Kolor: czerwony

 • 400109: Cena naklejka: 0.17 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400356: Cena rolka 1000szt.: 121 zł/rolka bez VAT . . . . . rolka    Na stanie
  Etykiety samoprzylepne do znakowania i opisania przewodów, nadają się do opisania ręcznego, jak również do zadruku drukarką termiczną lub laserową (ale nie atramentową).

  Dodatkowo oferujemy czarnym kolorem włącznie z numeracją. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zadruku, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod numerem  +420 603 357 606.

  Idealne do opisywania kabli w puszkach elektroinstalacyjnych i wiązkach – umożliwiają łatwą identyfikację poszczególnych przewodów. Etykiety opisowe na kable oferujemy w pięciu wersjach kolorystycznych, zapewniających jeszcze lepsze odróżnienie przewodów – fioletowej, czerwonej, pomarańczowej, żółtej i białej.

  Na etykietach można pisać np. pisakiem, markerem do płyt CD, wiecznym piórem (na naboje) lub zwykłym ołówkiem. Nie jest jednak możliwy zapis piórem kulkowym. Etykiety są wodoodporne.

  Przeznaczone dla przewodów maksymalnie do średnicy 8 mm. Można je nakleić również na przewody o większej średnicy, jednak w takim przypadku należy liczyć się z mniejszą trwałością przyklejenia.


 • Rozmiary: 70 x 12mm
 • Długość części nośnej (taśmy): 30mm
 • Ilość w opakowaniu (rolce): 1000ks
 • Kolor: pomarańczowy

 • 400110: Cena naklejka: 0.17 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400357: Cena rolka 1000szt.: 121 zł/rolka bez VAT . . . . . rolka    Na stanie
  Etykiety samoprzylepne do znakowania i opisania przewodów, nadają się do opisania ręcznego, jak również do zadruku drukarką termiczną lub laserową (ale nie atramentową).

  Dodatkowo oferujemy czarnym kolorem włącznie z numeracją. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zadruku, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod numerem  +420 603 357 606.

  Idealne do opisywania kabli w puszkach elektroinstalacyjnych i wiązkach – umożliwiają łatwą identyfikację poszczególnych przewodów. Etykiety opisowe na kable oferujemy w pięciu wersjach kolorystycznych, zapewniających jeszcze lepsze odróżnienie przewodów – fioletowej, czerwonej, pomarańczowej, żółtej i białej.

  Na etykietach można pisać np. pisakiem, markerem do płyt CD, wiecznym piórem (na naboje) lub zwykłym ołówkiem. Nie jest jednak możliwy zapis piórem kulkowym. Etykiety są wodoodporne.

  Przeznaczone dla przewodów maksymalnie do średnicy 8 mm. Można je nakleić również na przewody o większej średnicy, jednak w takim przypadku należy liczyć się z mniejszą trwałością przyklejenia.


 • Rozmiary: 70 x 12mm
 • Długość części nośnej (taśmy): 30mm
 • Ilość w opakowaniu (rolce): 1000ks
 • Kolor: żółty

 • 400111: Cena naklejka: 0.17 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400358: Cena rolka 1000szt.: 121 zł/rolka bez VAT . . . . . rolka    Na stanie
  Etykiety samoprzylepne do znakowania i opisania przewodów, nadają się do opisania ręcznego, jak również do zadruku drukarką termiczną lub laserową (ale nie atramentową).

  Dodatkowo oferujemy czarnym kolorem włącznie z numeracją. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zadruku, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod numerem  +420 603 357 606.

  Idealne do opisywania kabli w puszkach elektroinstalacyjnych i wiązkach – umożliwiają łatwą identyfikację poszczególnych przewodów. Etykiety opisowe na kable oferujemy w pięciu wersjach kolorystycznych, zapewniających jeszcze lepsze odróżnienie przewodów – fioletowej, czerwonej, pomarańczowej, żółtej i białej.

  Na etykietach można pisać np. pisakiem, markerem do płyt CD, wiecznym piórem (na naboje) lub zwykłym ołówkiem. Nie jest jednak możliwy zapis piórem kulkowym. Etykiety są wodoodporne.

  Przeznaczone dla przewodów maksymalnie do średnicy 8 mm. Można je nakleić również na przewody o większej średnicy, jednak w takim przypadku należy liczyć się z mniejszą trwałością przyklejenia.


 • Rozmiary: 70 x 12mm
 • Długość części nośnej (taśmy): 30mm
 • Ilość w opakowaniu (rolce): 1000ks
 • Kolor: biały

 • 400112: Cena naklejka: 0.17 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400359: Cena rolka 1000szt.: 121 zł/rolka bez VAT . . . . . rolka    Na stanie
  Kontakt
  info@hologram-produkcja.pl
  +420 603 357 606