Koszyk:
...

Naklejki-wskaźniki wysokiej temperatury

Dla naklejki charakterystyczny jest przede wszystkim pasek-wskaźnik temperatury, który po przekroczeniu 70°C nieodwracalnie przybiera różowy kolor. Sygnalizuje w ten sposób, że produkt, do którego naklejka jest przyklejona, był wystawiony na działanie wysokiej temperatury. Na podstawie takiej informacji można później dla przykładu odrzucić reklamację produktu.

Naklejka holograficzna dodatkowo zabezpieczona jest poprzez kombinację hologramu matrycowego i unikatowego numeru seryjnego wykonanego techniką demetalizacji (wypalanie laserem) . Demetalizowanego numeru seryjnego nie można modyfikować, w przeciwieństwie np. do numeracji nadrukowanej metodą termotransferu. Co więcej, gwarantujemy, że nie zostanie powtórnie wykonana naklejki o identycznej numeracji. W produkcji z zasady nie powtarzamy serii numerycznych. Numeracja wykonywana jest w formacie: początkowa litera serii i sześciocyfrowa liczba (np. A123456).

Matrycowej naklejki zabezpieczającej nie można odkleić bez uszkodzenia. Posiada ona zabezpieczenie przeciw oderwaniu „tamper evident“, które w razie jakiejkolwiek próby oderwania reaguje poprzez swoiste uszkodzenie metalowej warstwy nośnej, ujawniając napis „VOID“ (naruszenie) i pozostawiając część warstwy metalicznej z tym napisem na podłożu, do którego naklejka była przyklejona. To sprawia, że zabezpieczenia nie można obejść bez śladów naruszenia. Próba ponownego przyklejenia naklejki w tym samym miejscu będzie również zauważalna.

Na naklejce widnieją powtarzalne hasła odwołujące się do oryginalności i autentyczności. Głównym hasłem naklejki jest „ORIGINAL“, którego litery posiadają wyraziste krawędzie, zapewniające czytelność pod każdym kątem. Jako kolorystyczne uzupełnienie zastosowano o wiele mniejsze, ale nadal dobrze czytelne hasła „VALID“, „SECURE“ i „ORIGINAL“, „GENUINE“, „PROOF“, „AUTHENTIC“, „TRUSHWORTHY“, „CREDIBLE“, „SAFEGUARDED“ i „TRUSTFULL“, które powtarzają się naprzemiennie w wierszach i kolumnach. Wszystkie elementy graficzne uwidaczniają się w pełnym słońcu lub podczas oświetlenia jednocześnie większą liczbą źródeł światła pod różnym kątem. Głównym elementem graficznym tej naklejki matrycowej jest kilka wycinków koła ułożonych kolejno wewnątrz siebie, dobrze widocznych na ilustracji podglądowej.

Naklejka została stworzona w celu dostarczenia jak najbarwniejszych i najbardziej różnorodnych wrażeń w dowolnych warunkach świetlnych. Co więcej, matrycowa technologia produkcji gwarantuje wyższy stopień bezpieczeństwa niż standardowe dwuwarstwowe hologramy, ponieważ wymaga bardziej skomplikowanych technik fałszerskich i jej produkcja jest bardziej kosztowna.

 • Rozmiary: 45x17mm (zaokrąglone rogi)
 • Kolor folii: srebrny
 • Numeracja: tak (LASER)
 • Wskaźnik temperatury: pasek zmieniający kolor (T>70°C)

 • 400236: Cena 1-100 szt.: 0.86 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400236: Cena 101-1000 szt.: 0.69 zł/szt. bez VAT
  400236: Cena nad 1000 szt.: 0.62 zł/szt. bez VAT  Dla naklejki charakterystyczny jest przede wszystkim pasek-wskaźnik temperatury, który po przekroczeniu 70°C nieodwracalnie przybiera różowy kolor. Sygnalizuje w ten sposób, że produkt, do którego naklejka jest przyklejona, był wystawiony na działanie wysokiej temperatury. Na podstawie takiej informacji można później dla przykładu odrzucić reklamację produktu. Pasek można wtórnie wykorzystać również do wykrywania wilgoci lub działanie wody. Warstwa detekcyjna naklejki naniesiona jest od krawędzi do krawędzi i pokryta jest przezroczystą folią, która chroni ją przed zeskrobaniem. Poprzez krawędzie jednak wchłaniana jest woda, która doprowadza do rozpuszczenia specjalnej termowrażliwej farby, która rozprzestrzenia się na całej powierzchni naklejki. Wilgoć nie ma wpływu na termowrażliwość farby.

  Dzięki kombinacji matrycy i unikatowego numeru seryjnego wykonanego techniką demetalizacji (wypalanie laserem) naklejkę tę cechuje wysoki stopień zabezpieczenia. Demetalizowanego numeru seryjnego nie można modyfikować, w przeciwieństwie np. do numeracji nadrukowanej metodą termotransferu. Co więcej, gwarantujemy, że nie zostanie powtórnie wykonana naklejki o identycznej numeracji. W produkcji z zasady nie powtarzamy serii numerycznych. Numeracja wykonywana jest w formacie: początkowa litera serii i sześciocyfrowa liczba (np. A123456).

  Okrągłej matrycowej naklejki zabezpieczającej nie można odkleić bez uszkodzenia. Posiada ona zabezpieczenie przeciw oderwaniu „tamper evident“, które w razie jakiejkolwiek próby oderwania reaguje poprzez swoiste uszkodzenie metalowej warstwy nośnej, ujawniając napis „VOID“ (naruszenie) i pozostawiając część warstwy metalicznej z tym napisem na podłożu, do którego naklejka była przyklejona. To sprawia, że zabezpieczenia nie można obejść bez śladów naruszenia. Próba ponownego przyklejenia naklejki w tym samym miejscu będzie również zauważalna.

  Na naklejce widnieją powtarzalne hasła odwołujące się do oryginalności i autentyczności. Głównym hasłem naklejki jest „ORIGINAL“, którego litery posiadają wyraziste krawędzie, zapewniające czytelność pod każdym kątem. Jako kolorystyczne uzupełnienie zastosowano o wiele mniejsze, ale nadal dobrze czytelne hasła „VALID“, „SECURE“ i „ORIGINAL“, „GENUINE“, „TRUSHWORTHY“, i „CREDIBLE“, które powtarzają się naprzemiennie w wierszach i kolumnach. Wszystkie elementy graficzne uwidaczniają się w pełnym słońcu lub podczas oświetlenia jednocześnie większą liczbą źródeł światła pod różnym kątem.

  Głównym elementem graficznym tej naklejki matrycowej jest kilka wycinków koła ułożonych kolejno wewnątrz siebie, dobrze widocznych na ilustracji podglądowej.

  Naklejka została stworzona w celu dostarczenia jak najbarwniejszych i najbardziej różnorodnych wrażeń w dowolnych warunkach świetlnych. Co więcej, matrycowa technologia produkcji gwarantuje wyższy stopień bezpieczeństwa niż standardowe dwuwarstwowe hologramy, ponieważ wymaga bardziej skomplikowanych technik fałszerskich i jej produkcja jest bardziej kosztowna.

 • Rozmiary: 20mm okrąg
 • Kolor folii: srebrny
 • Numeracja: tak (LASER)
 • Wskaźnik temperatury: pasek zmieniający kolor (T>70°C)
 • Wykrywanie wody: tak

 • 400237: Cena 1-100 szt.: 0.69 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400237: Cena 101-1000 szt.: 0.62 zł/szt. bez VAT
  400237: Cena nad 1000 szt.: 0.55 zł/szt. bez VAT
  Kontakt
  info@hologram-produkcja.pl
  +420 603 357 606