Koszyk:
...

Samoprzylepne folie void


Srebrna refleksyjna samoprzylepna folia zabezpieczająca VOID w formacie arkusza A5, przeznaczona do zadruku na drukarce laserowej. Wyprodukowana z materiału pozwalającego na szybkie, i co ważne, tanie wytwarzanie własnych naklejek i plomb zabezpieczających dokładnie według własnych potrzeb. Cała powierzchnia samoprzylepnej folii zabezpieczającej zachowuje się jak tzw. folia „tamper evident“ – w razie próby odklejenia aluminiowa warstwa refleksyjna plomby ulegnie przerwaniu, uwidaczniając hasło „VOID“ powtarzane w regularnym rastrze. Część warstwy aluminiowej pozostanie na przezroczystej folii nośnej naklejki, natomiast druga część będzie mocno przyklejona do zabezpieczonego przedmiotu; patrz zdjęcie przedstawiające odklejanie folii z papieru.

Własne naklejki zabezpieczające można łatwo wykonać samemu poprzez nadrukowanie tekstów lub rycin na folii i następnie pocięcie na etykiety wymaganego rozmiaru. W trakcie druku laserowego toner zostaje doskonale utrwalony w powierzchni folii. Stąd też niemożliwe jest jego mechaniczne usunięcie i każda próba zdarcia prowadzi do widocznego uszkodzenia naklejki. Pod tym kątem druk laserowy przewyższa nawet technikę sitodruku, stosowaną do zadruku hologramów. Co więcej, użycie drukarki kolorowej daje możliwość tworzenia kolorowych etykiet zabezpieczających, jak również pełnokolorowych zdjęć, co jest nieosiągalne w technice sitodruku w przypadku przemysłowej, hurtowej produkcji etykiet holograficznych.

Zalety samodzielnego druku naklejek zabezpieczających:
 • szybkość produkcji,
 • niskie koszty,
 • możliwość druku pełnokolorowego,
 • możliwość wydruku zdjęć,
 • prosta numeracja naklejek,
 • rozmiary naklejek nawet do 148 × 210 mm (~A5),
 • rozmiary według własnych życzeń,
 • rozmiary jednej naklejki do 148 × 210 mm,
 • warstwa VOID – zniszczalna powłoka aluminiowa,
 • możliwość druku w dużej rozdzielczości.
 • Wady:
 • samodzielny druk nie jest zalecany w przypadku zastosowania wymagającego większego zabezpieczenia pod kątem ochrony przed sfałszowaniem.

 • Rozmiary: arkusz ~A5 (148 × 210 mm)
 • 400101: Cena 1-50 szt.: 3.10 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400101: Cena nad 50 szt.: 2.76 zł/szt. bez VAT


  Srebrna, matowa folia samoprzylepna A5 przeznaczona do zadruku na drukarce laserowej. Wyprodukowana z materiału pozwalającego na szybkie i tanie wytwarzanie własnych naklejek zabezpieczających według aktualnych potrzeb. Cała powierzchnia arkusza zachowuje się jak tzw. folia „tamper evident“ – w razie próby odklejenia aluminiowa warstwa refleksyjna rozerwie się w taki sposób, że uwidoczni hasło „VOID“, powtarzające się w regularnym rastrze. Część warstwy aluminiowej pozostanie na przezroczystej folii nośnej naklejki, natomiast druga część będzie mocno przyklejona do zabezpieczonego przedmiotu; patrz zdjęcie przedstawiające odklejanie folii z papieru. Odklejonej naklejki nie można niezauważalnie nakleić z powrotem w pierwotnym miejscu. Odklejona naklejka pozostawia błyszczący, srebrny ślad. Naklejka po odklejeniu zachowuje właściwości klejące.

  Własne naklejki zabezpieczające można łatwo wykonać samemu poprzez nadrukowanie tekstów lub rycin na folii i następnie pocięcie na etykiety wymaganego rozmiaru. Naklejki wydrukowane na drukarce laserowej są odporne na otarcia, ale nie wytrzymują drapania. Toner można z folii zdrapać paznokciem, co oznacza, że w razie próby odklejenia na naklejce pozostają widoczne ślady.


  • Rozmiary: 148 × 210mm (~A5)
  • Kolor: srebrny matowy
  • Folia: VOID tamper evident, 50micron
  400379: Cena 1-50 szt.: 3.10 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400379: Cena nad 50 szt.: 2.76 zł/szt. bez VAT


  Biała, błyszcząca folia samoprzylepna A5 przeznaczona do zadruku na drukarce laserowej. Wyprodukowana z materiału pozwalającego na szybkie i tanie wytwarzanie własnych naklejek zabezpieczających według aktualnych potrzeb. Cała powierzchnia arkusza zachowuje się jak tzw. folia „tamper evident“ – w razie próby odklejenia jej warstwa klejąca rozerwie się w taki sposób, że uwidoczni hasło „VOID“, powtarzające się w regularnym rastrze. Część białej klejącej warstwy pozostanie na przezroczystej folii nośnej naklejki, natomiast druga część będzie mocno przyklejona do zabezpieczonego przedmiotu; patrz zdjęcie przedstawiające odklejanie folii z papieru. Odklejonej naklejki nie można niezauważalnie nakleić z powrotem w pierwotnym miejscu. Pozostałości po odklejonej naklejce – powtarzające się hasło „VOID“ – są białe. Naklejka po odklejeniu zachowuje właściwości klejące.

  Własne naklejki zabezpieczające można łatwo wykonać samemu poprzez nadrukowanie tekstów lub rycin na folii i następnie pocięcie na etykiety wymaganego rozmiaru. Naklejki wydrukowane na drukarce laserowej są odporne na otarcia, ale nie wytrzymują drapania. Toner można z folii zdrapać paznokciem, co oznacza, że w razie próby odklejenia na naklejce pozostają widoczne ślady


  • Rozmiary: 148 × 210mm (~A5)
  • Kolor: biały błyszczący
  • Folia: VOID tamper evident, 60micron
  400382: Cena 1-50 szt.: 3.10 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400382: Cena nad 50 szt.: 2.76 zł/szt. bez VAT
  Srebrna folia samoprzylepna o wielkości A4 przeznaczona do druku w drukarce laserowej. Mowa o materiale, który umożliwia samodzielne i tanie tworzenie własnych naklejek bezpieczeństwa, które spełniają Państwa wymagania. Cała powierzchnia arkusza działa na zasadzie folii temper evident – przy próbie odlepienia jej aluminiowa lustrzana powłoka rozrywa się tak, że odsłonia słowa „VOID“ powtarzające się regularnie. Część aluminiowej powłoki pozostanie na przejrzystej folii nośnej a druga jej część, idealnie przyklejona, pozostanie na oznaczonym przedmiocie. Więcej: zdjęcie demonstracyjne odklejania folii z papieru.

  Zakres bezpieczeństwa naklejki wytworzyć można samemu przy pomocy zwyczajnego druku tekstu czy obrazka i przycięciu naklejek do potrzebnego wielkości. W czasie druku na drukarce laserowej toner jest idealnie wtopiony do powierzchni folii. Tym samym nie ma możliwości mechanicznego zdrapania nadruku bez widocznych uszkodzeń nalepki. Pod tym względem nadruk laserowy wyprzedza znacznie metodę sitodruku stosowaną przy druku hologramów. Za pomocą kolorowej drukarki istnieje możliwość tworzenia nie tylko kolorowych etykiet bezpieczeństwa ale i zdjęć, czego na przykład nie umożliwa sitodruk czy hurtowa produkcja etykiet hologramowych.

  Plusy druku własnych nalepek bezpieczeństwa:
 • szybka produkcja
 • niskie nakłady już od pierwszego kawałka
 • możliwość druku w pełnej palecie barw
 • możliwość druku fotografii
 • łatwe numerowanie nalepek
 • rozmiar arkusza: 300 x 210mm (~A4)
 • rozmiary zawsze według własnej potrzeby
 • rozmiary jednej nalepki do 300 x 210 mm
 • warstwa VOID- aluminiowy filtr
 • wysoka rozdzielczość wydruku (uzależnione od rozdzielczości drukarki)
 • Minusy:
 • ze względu na możliwość podrobienia nie nadaje się do aplikacji wymagających wyższego stopnia zabezpieczenia; w takich sytuacjach poleca się nałożenie hologramu

 • Rozmiary: arkusz ~A4 (210 × 300 mm)
 • 400048: Cena 1-50 szt.: 5.34 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400048: Cena nad 50 szt.: 4.83 zł/szt. bez VAT


  Srebrna, matowa folia samoprzylepna A4 przeznaczona do zadruku na drukarce laserowej. Wyprodukowana z materiału pozwalającego na szybkie i tanie wytwarzanie własnych naklejek zabezpieczających według aktualnych potrzeb. Cała powierzchnia arkusza zachowuje się jak tzw. folia „tamper evident“ – w razie próby odklejenia aluminiowa warstwa refleksyjna rozerwie się w taki sposób, że uwidoczni hasło „VOID“, powtarzające się w regularnym rastrze. Część warstwy aluminiowej pozostanie na przezroczystej folii nośnej naklejki, natomiast druga część będzie mocno przyklejona do zabezpieczonego przedmiotu; patrz zdjęcie przedstawiające odklejanie folii z papieru. Odklejonej naklejki nie można niezauważalnie nakleić z powrotem w pierwotnym miejscu. Odklejona naklejka pozostawia błyszczący, srebrny ślad. Naklejka po odklejeniu zachowuje właściwości klejące.

  Własne naklejki zabezpieczające można łatwo wykonać samemu poprzez nadrukowanie tekstów lub rycin na folii i następnie pocięcie na etykiety wymaganego rozmiaru. Naklejki wydrukowane na drukarce laserowej są odporne na otarcia, ale nie wytrzymują drapania. Toner można z folii zdrapać paznokciem, co oznacza, że w razie próby odklejenia na naklejce pozostają widoczne ślady.


  • Rozmiary: 300 × 210mm (~A4)
  • Kolor: srebrny matowy
  • Folia: VOID tamper evident, 50micron
  400380: Cena 1-50 szt.: 5.34 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400380: Cena nad 50 szt.: 4.83 zł/szt. bez VAT


  Biała, błyszcząca folia samoprzylepna A4 przeznaczona do zadruku na drukarce laserowej. Wyprodukowana z materiału pozwalającego na szybkie i tanie wytwarzanie własnych naklejek zabezpieczających według aktualnych potrzeb. Cała powierzchnia arkusza zachowuje się jak tzw. folia „tamper evident“ – w razie próby odklejenia jej warstwa klejąca rozerwie się w taki sposób, że uwidoczni hasło „VOID“, powtarzające się w regularnym rastrze. Część białej klejącej warstwy pozostanie na przezroczystej folii nośnej naklejki, natomiast druga część będzie mocno przyklejona do zabezpieczonego przedmiotu; patrz zdjęcie przedstawiające odklejanie folii z papieru. Odklejonej naklejki nie można niezauważalnie nakleić z powrotem w pierwotnym miejscu. Pozostałości po odklejonej naklejce – powtarzające się hasło „VOID“ – są białe. Naklejka po odklejeniu zachowuje właściwości klejące.

  Własne naklejki zabezpieczające można łatwo wykonać samemu poprzez nadrukowanie tekstów lub rycin na folii i następnie pocięcie na etykiety wymaganego rozmiaru. Naklejki wydrukowane na drukarce laserowej są odporne na otarcia, ale nie wytrzymują drapania. Toner można z folii zdrapać paznokciem, co oznacza, że w razie próby odklejenia na naklejce pozostają widoczne ślady


  • Rozmiary: 300 × 210mm (~A4)
  • Kolor: biały błyszczący
  • Folia: VOID tamper evident, 60micron
  400383: Cena 1-50 szt.: 5.34 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400383: Cena nad 50 szt.: 4.83 zł/szt. bez VAT
  Srebrna refleksyjna samoprzylepna folia zabezpieczająca VOID w formacie arkusza A3, przeznaczona do zadruku na drukarce laserowej. Wyprodukowana z materiału pozwalającego na szybkie, i co ważne, tanie wytwarzanie własnych naklejek i plomb zabezpieczających dokładnie według własnych potrzeb. Cała powierzchnia samoprzylepnej folii zabezpieczającej zachowuje się jak tzw. folia „tamper evident“ – w razie próby odklejenia aluminiowa warstwa refleksyjna plomby ulegnie przerwaniu, uwidaczniając hasło „VOID“ powtarzane w regularnym rastrze. Część warstwy aluminiowej pozostanie na przezroczystej folii nośnej naklejki, natomiast druga część będzie mocno przyklejona do zabezpieczonego przedmiotu; patrz zdjęcie przedstawiające odklejanie folii z papieru.

  Własne naklejki zabezpieczające można łatwo wykonać samemu poprzez nadrukowanie tekstów lub rycin na folii i następnie pocięcie na etykiety wymaganego rozmiaru. W trakcie druku laserowego toner zostaje doskonale utrwalony w powierzchni folii. Stąd też niemożliwe jest jego mechaniczne usunięcie i każda próba zdarcia prowadzi do widocznego uszkodzenia naklejki. Pod tym kątem druk laserowy przewyższa nawet technikę sitodruku, stosowaną do zadruku hologramów. Co więcej, użycie drukarki kolorowej daje możliwość tworzenia kolorowych etykiet zabezpieczających, jak również pełnokolorowych zdjęć, co jest nieosiągalne w technice sitodruku w przypadku przemysłowej, hurtowej produkcji etykiet holograficznych.

  Zalety samodzielnego druku naklejek zabezpieczających:
 • szybkość produkcji,
 • niskie koszty,
 • możliwość druku pełnokolorowego,
 • możliwość wydruku zdjęć,
 • prosta numeracja naklejek,
 • rozmiary naklejek nawet do 300 × 420 mm (~A3),
 • rozmiary według własnych życzeń,
 • rozmiary jednej naklejki do 300 x 420 mm,
 • warstwa VOID – zniszczalna powłoka aluminiowa,
 • możliwość druku w dużej rozdzielczości.
 • Wady:
 • samodzielny druk nie jest zalecany w przypadku zastosowania wymagającego większego zabezpieczenia pod kątem ochrony przed sfałszowaniem.

 • Rozmiary: arkusz ~A3 (300 × 420 mm)
 • 400100: Cena 1-50 szt.: 10.34 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400100: Cena nad 50 szt.: 9.31 zł/szt. bez VAT


  Srebrna, matowa folia samoprzylepna A3 przeznaczona do zadruku na drukarce laserowej. Wyprodukowana z materiału pozwalającego na szybkie i tanie wytwarzanie własnych naklejek zabezpieczających według aktualnych potrzeb. Cała powierzchnia arkusza zachowuje się jak tzw. folia „tamper evident“ – w razie próby odklejenia aluminiowa warstwa refleksyjna rozerwie się w taki sposób, że uwidoczni hasło „VOID“, powtarzające się w regularnym rastrze. Część warstwy aluminiowej pozostanie na przezroczystej folii nośnej naklejki, natomiast druga część będzie mocno przyklejona do zabezpieczonego przedmiotu; patrz zdjęcie przedstawiające odklejanie folii z papieru. Odklejonej naklejki nie można niezauważalnie nakleić z powrotem w pierwotnym miejscu. Odklejona naklejka pozostawia błyszczący, srebrny ślad. Naklejka po odklejeniu zachowuje właściwości klejące.

  Własne naklejki zabezpieczające można łatwo wykonać samemu poprzez nadrukowanie tekstów lub rycin na folii i następnie pocięcie na etykiety wymaganego rozmiaru. Naklejki wydrukowane na drukarce laserowej są odporne na otarcia, ale nie wytrzymują drapania. Toner można z folii zdrapać paznokciem, co oznacza, że w razie próby odklejenia na naklejce pozostają widoczne ślady.


  • Rozmiary: 300 × 420mm (~A3)
  • Kolor: srebrny matowy
  • Folia: VOID tamper evident, 50micron
  400381: Cena 1-50 szt.: 10.34 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400381: Cena nad 50 szt.: 9.31 zł/szt. bez VAT


  Biała, błyszcząca folia samoprzylepna A3 przeznaczona do zadruku na drukarce laserowej. Wyprodukowana z materiału pozwalającego na szybkie i tanie wytwarzanie własnych naklejek zabezpieczających według aktualnych potrzeb. Cała powierzchnia arkusza zachowuje się jak tzw. folia „tamper evident“ – w razie próby odklejenia jej warstwa klejąca rozerwie się w taki sposób, że uwidoczni hasło „VOID“, powtarzające się w regularnym rastrze. Część białej klejącej warstwy pozostanie na przezroczystej folii nośnej naklejki, natomiast druga część będzie mocno przyklejona do zabezpieczonego przedmiotu; patrz zdjęcie przedstawiające odklejanie folii z papieru. Odklejonej naklejki nie można niezauważalnie nakleić z powrotem w pierwotnym miejscu. Pozostałości po odklejonej naklejce – powtarzające się hasło „VOID“ – są białe. Naklejka po odklejeniu zachowuje właściwości klejące.

  Własne naklejki zabezpieczające można łatwo wykonać samemu poprzez nadrukowanie tekstów lub rycin na folii i następnie pocięcie na etykiety wymaganego rozmiaru. Naklejki wydrukowane na drukarce laserowej są odporne na otarcia, ale nie wytrzymują drapania. Toner można z folii zdrapać paznokciem, co oznacza, że w razie próby odklejenia na naklejce pozostają widoczne ślady


  • Rozmiary: 300 × 420mm (~A3)
  • Kolor: biały błyszczący
  • Folia: VOID tamper evident, 60micron
  400384: Cena 1-50 szt.: 10.34 zł/szt. bez VAT . . . . . szt.    Na stanie
  400384: Cena nad 50 szt.: 9.31 zł/szt. bez VAT
  Srebrna refleksyjna samoprzylepna folia zabezpieczająca VOID o szerokości 21 cm i dowolnej długości, przeznaczona do zadruku na drukarce laserowej. Wyprodukowana z materiału pozwalającego na szybkie, i co ważne, tanie wytwarzanie własnych naklejek i plomb zabezpieczających dokładnie według własnych potrzeb. Cała powierzchnia samoprzylepnej folii zabezpieczającej zachowuje się jak tzw. folia „tamper evident“ – w razie próby odklejenia aluminiowa warstwa refleksyjna plomby ulegnie przerwaniu, uwidaczniając hasło „VOID“ powtarzane w regularnym rastrze. Część warstwy aluminiowej pozostanie na przezroczystej folii nośnej naklejki, natomiast druga część będzie mocno przyklejona do zabezpieczonego przedmiotu; patrz zdjęcie przedstawiające odklejanie folii z papieru.

  Własne naklejki zabezpieczające można łatwo wykonać samemu poprzez nadrukowanie tekstów lub rycin na folii i następnie pocięcie na etykiety wymaganego rozmiaru. W trakcie druku laserowego toner zostaje doskonale utrwalony w powierzchni folii. Stąd też niemożliwe jest jego mechaniczne usunięcie i każda próba zdarcia prowadzi do widocznego uszkodzenia naklejki. Pod tym kątem druk laserowy przewyższa nawet technikę sitodruku, stosowaną do zadruku hologramów. Co więcej, użycie drukarki kolorowej daje możliwość tworzenia kolorowych etykiet zabezpieczających, jak również pełnokolorowych zdjęć, co jest nieosiągalne w technice sitodruku w przypadku przemysłowej, hurtowej produkcji etykiet holograficznych.

  Zalety samodzielnego druku naklejek zabezpieczających:
 • szybkość produkcji,
 • niskie koszty,
 • możliwość druku pełnokolorowego,
 • możliwość wydruku zdjęć,
 • prosta numeracja naklejek,
 • rozmiar naklejki: 210 mm x wymagana długość (rolka ~A4),
 • rozmiary według własnych życzeń,
 • warstwa VOID – zniszczalna powłoka aluminiowa,
 • możliwość druku w dużej rozdzielczości.
 • Wady:
 • samodzielny druk nie jest zalecany w przypadku zastosowania wymagającego większego zabezpieczenia pod kątem ochrony przed sfałszowaniem.

 • Rozmiary: 21 cm (~A4) x wymagana długość
 • 400103: Cena 1-10 m: 18.10 zł/m bez VAT . . . . . m    Na stanie
  400103: Cena 11-100 m: 16.38 zł/m bez VAT
  400103: Cena nad 100 m: 14.66 zł/m bez VAT
  Srebrna refleksyjna samoprzylepna folia zabezpieczająca VOID o szerokości 30 cm i dowolnej długości, przeznaczona do zadruku na drukarce laserowej. Wyprodukowana z materiału pozwalającego na szybkie, i co ważne, tanie wytwarzanie własnych naklejek i plomb zabezpieczających dokładnie według własnych potrzeb. Cała powierzchnia samoprzylepnej folii zabezpieczającej zachowuje się jak tzw. folia „tamper evident“ – w razie próby odklejenia aluminiowa warstwa refleksyjna plomby ulegnie przerwaniu, uwidaczniając hasło „VOID“ powtarzane w regularnym rastrze. Część warstwy aluminiowej pozostanie na przezroczystej folii nośnej naklejki, natomiast druga część będzie mocno przyklejona do zabezpieczonego przedmiotu; patrz zdjęcie przedstawiające odklejanie folii z papieru.

  Własne naklejki zabezpieczające można łatwo wykonać samemu poprzez nadrukowanie tekstów lub rycin na folii i następnie pocięcie na etykiety wymaganego rozmiaru. W trakcie druku laserowego toner zostaje doskonale utrwalony w powierzchni folii. Stąd też niemożliwe jest jego mechaniczne usunięcie i każda próba zdarcia prowadzi do widocznego uszkodzenia naklejki. Pod tym kątem druk laserowy przewyższa nawet technikę sitodruku, stosowaną do zadruku hologramów. Co więcej, użycie drukarki kolorowej daje możliwość tworzenia kolorowych etykiet zabezpieczających, jak również pełnokolorowych zdjęć, co jest nieosiągalne w technice sitodruku w przypadku przemysłowej, hurtowej produkcji etykiet holograficznych.

  Zalety samodzielnego druku naklejek zabezpieczających:
 • szybkość produkcji,
 • niskie koszty,
 • możliwość druku pełnokolorowego,
 • możliwość wydruku zdjęć,
 • prosta numeracja naklejek,
 • rozmiar naklejki: 300 mm x wymagana długość (rolka ~A3),
 • rozmiary według własnych życzeń,
 • warstwa VOID – zniszczalna powłoka aluminiowa,
 • możliwość druku w dużej rozdzielczości.
 • Wady:
 • samodzielny druk nie jest zalecany w przypadku zastosowania wymagającego większego zabezpieczenia pod kątem ochrony przed sfałszowaniem.

 • Rozmiary: 30 cm (~A3) x wymagana długość
 • 400104: Cena 1-10 m: 25 zł/m bez VAT . . . . . m    Na stanie
  400104: Cena 11-100 m: 23.28 zł/m bez VAT
  400104: Cena nad 100 m: 21.55 zł/m bez VAT


  Srebrna, matowa folia samoprzylepna o szerokości 30 cm i dowolnej długości jest przeznaczona do zadruku na drukarce laserowej. Wyprodukowana z materiału pozwalającego na szybkie i tanie wytwarzanie własnych naklejek zabezpieczających według aktualnych potrzeb. Cała powierzchnia arkusza zachowuje się jak tzw. folia „tamper evident“ – w razie próby odklejenia aluminiowa warstwa refleksyjna rozerwie się w taki sposób, że uwidoczni hasło „VOID“, powtarzające się w regularnym rastrze. Część warstwy aluminiowej pozostanie na przezroczystej folii nośnej naklejki, natomiast druga część będzie mocno przyklejona do zabezpieczonego przedmiotu; patrz zdjęcie przedstawiające odklejanie folii z papieru. Odklejonej naklejki nie można niezauważalnie nakleić z powrotem w pierwotnym miejscu. Odklejona naklejka pozostawia błyszczący, srebrny ślad. Naklejka po odklejeniu zachowuje właściwości klejące.

  Własne naklejki zabezpieczające można łatwo wykonać samemu poprzez nadrukowanie tekstów lub rycin na folii i następnie pocięcie na etykiety wymaganego rozmiaru. Naklejki wydrukowane na drukarce laserowej są odporne na otarcia, ale nie wytrzymują drapania. Toner można z folii zdrapać paznokciem, co oznacza, że w razie próby odklejenia na naklejce pozostają widoczne ślady.


  • Rozmiary: 30cm (~A3) x wymagana długość
  • Kolor: srebrny matowy
  • Folia: VOID tamper evident, 50micron
  400369: Cena 1-10 m: 25 zł/m bez VAT . . . . . m    Na stanie
  400369: Cena 11-100 m: 23.28 zł/m bez VAT
  400369: Cena nad 100 m: 21.55 zł/m bez VAT


  Biała, błyszcząca folia samoprzylepna o szerokości 30 cm i dowolnej długości jest przeznaczona do zadruku na drukarce laserowej. Wyprodukowana z materiału pozwalającego na szybkie i tanie wytwarzanie własnych naklejek zabezpieczających według aktualnych potrzeb. Cała powierzchnia arkusza zachowuje się jak tzw. folia „tamper evident“ – w razie próby odklejenia jej warstwa klejąca rozerwie się w taki sposób, że uwidoczni hasło „VOID“, powtarzające się w regularnym rastrze. Część białej klejącej warstwy pozostanie na przezroczystej folii nośnej naklejki, natomiast druga część będzie mocno przyklejona do zabezpieczonego przedmiotu; patrz zdjęcie przedstawiające odklejanie folii z papieru. Odklejonej naklejki nie można niezauważalnie nakleić z powrotem w pierwotnym miejscu. Pozostałości po odklejonej naklejce – powtarzające się hasło „VOID“ – są białe. Naklejka po odklejeniu zachowuje właściwości klejące.

  Własne naklejki zabezpieczające można łatwo wykonać samemu poprzez nadrukowanie tekstów lub rycin na folii i następnie pocięcie na etykiety wymaganego rozmiaru. Naklejki wydrukowane na drukarce laserowej są odporne na otarcia, ale nie wytrzymują drapania. Toner można z folii zdrapać paznokciem, co oznacza, że w razie próby odklejenia na naklejce pozostają widoczne ślady.


  • Rozmiary: 30cm (~A3) wymagana długość
  • Kolor: biały błyszczący
  • Folia: VOID tamper evident, 60micron
  400370: Cena 1-10 m: 25 zł/m bez VAT . . . . . m    Na stanie
  400370: Cena 11-100 m: 23.28 zł/m bez VAT
  400370: Cena nad 100 m: 21.55 zł/m bez VAT
  Kontakt
  info@hologram-produkcja.pl
  +420 603 357 606