Koszyk:
...

Prefabrykowane etykiety zabezpieczające

nowości i aktualizacje - prefabrykowane etykiety zabezpieczające

Prefabrykowane wyroby – najtańszy sposób zabezpieczenie Państwa produktów

Prefabrykowane plomby bezpieczeństwa oferują najtańszą, najszybszą i najprostrzą możliwość zabezpieczenia produktów samoprzylepnymi etykietami, zarówno holograficznymi jak i na folii. Wszystkie oferowane typy mamy zawsze na magazynie i mogą zostać natychmiast wysłane. Napisy i grafika umieszczone na naklejkach są w stanie zaspokoić najczęstrze potrzeby klientów, na przykład zabezpieczyć urządzenia elektroniczne przed ich nieuprawnionym otwarciem czy też można umieścić hologram na produkcie w celu potwierdzenia jego oryginalności. Jeśli w Państwa przypadku nie jest konieczne umieszczenie na hologramie firmowego logo lub grafiki, jeden z prefabrykowanych produktów może być dla Państwa optymalnym rozwiązaniem. W przypadku hologramów z tego działu odpada faza projektu oraz przedprodukcyjne przygotowanie co wymaga czasu i pociąga za sobą koszty.

W sekcji prefabrykowanych elementów zabezpieczających znajdziecie Państwo zarówno numerowane jak i nienumerowane etykiety holograficzne oraz winylowe. Te drugie, są wyprodukowane z materiału, który celowo ma znacznie obniżoną odporność na rozciąganie. W połączeniu z zastowsowaniem trwałego kleju polyakrylowego po naklejeniu ektykiety na przedmiot, który ma być zabezpieczony, etykiety nie można już usunąć bez jej uszkodzenia. Do osiągnięcia pożądanej trwałości potrzeba 24 godzin od momentu przylepienia. Poźniej odklejenie etykiety będzie możliwe, ale tylko po małych kawałkach, gdyż siła przylegania między klejem a folią jest znacznie większa niż siła potrzebna do uszkodzenia folii.

Największy stopień zabezpieczenia oferują numerowane plomby holograficzne i pieczęcie gwarancyjne, ponieważ nie istnieją dwie etykiety z tym samym numerem. Numer na etykiecie może być powiązany z numerem seryjnym produktu umieszczonym na dokumencie dostawy lub na fakturze. Jednoznaczny numer fabryczny zapewnia praktycznie ten sam stopień zabezpieczeń jak ektykieta zaprojektowana specjalnie na zamówienie.Lista wszystkich prefabrykowanych naklejek w sklepie internetowym dostępne od zaraz


Jednowarstwowe


Dwuwarstwowe


Jednowarstwowe numerowane


Dwuwarstwowe numerowane


Na podkładzie VOID


Przeźroczyste


Demetalizowane


Z masterem


Z masterem numerowane


Flip-flop


Samoprzylepne folie hologram


Samoprzylepne folie void


Hot Stamping fólie


Taśmy klejące


Papiery do certyfikatów


Bezśladowe naklejki


EPS Naklejki


Wykrywania wilgoci


Wykrywanie ciepła


Naklejki winylowe


Inne naklejki


Inne zabezpieczenie


Kontakt
info@hologram-produkcja.pl
+420 603 357 606